Yeni Çıkan Netflix Dizi Önerileri

Warrior Nun

Gün geçmiyor ki Netflix yeni bir yapımla karşımıza çıkmasın. Bunların arasından seçim yapmak zor oluyor. Sizlere yeni çıkan Netflix dizi önerileri listesini hazırladık.

1- Snowpiercer (IMDb: 6.7)

snowpiercer

Tüm dünyanın buz tuttuğunu düşünün. Hiçbir yeşilliğin olmadığı bu dünyada yedi yıl boyunca hayatta kalmayı başarmış kaç insan vardır, epey azdır. Dünyanın başına gelen bu felaketten kurtulmaları Snowpiercer ismindeki kürenin etrafından dönen dev trende yaşamaları sayesindedir. Snowpiercer, herkesin farklı şartlar altında oldukça adaletsiz bir düzene ev sahipliği yapar.

2- Cursed (IMDb: 5.7)

cursed

Cursed dizisinde Kral Arthur hikayesinden bildiğimiz Lady of the Lake hikayesi anlatılıyor. Baş karakterimiz Nimue, Lady of The Lake’e dönüşmek zorundadır. Genç Nimue, annesini kaybettikten sonra Merlin’in peşine düşer. Antik bir kılıcı teslim etmek için yola çıksa da yol arkadaşı Arthur ile farklı zorluklarla mücadele edeceklerdir.

3- Space Force (IMDb: 6.8)

Space Force

Biraz gülmek istiyorsanız iyi bir tercih olabilir. The Office dizisinden tanıdığımız Steve Carell’in başrol olduğu bu dizide Birleşik Devletler ordusunun yeni kurulan bir bölümünde görevliler anlatılıyor. Space Force adındaki bu ekibin görevi uyduları saldırılardan korumaktır. Ekip kendine verilen görevleri yerine getirirken komik anlar geçiyor.

4- Warrior Nun (IMDb: 6.9)

Warrior Nun

Gözlerini morgda açan genç kadın, olağanüstü güçlerinin olduğunu fark eder. Hayatının geri kalanını bir süper kahraman olarak geçirmeye karar verir. Zorlu düşmanlar ve ölümcül güçlerle savaşmaya başlar. Warrior Nun isimli bir mangadan uyarlanan bu diziyi izlemelisiniz.

5- Ragnarok (IMDb: 7.5)

ragnarok

Ragnarok adını duyduğunuzda Thor filmi gelmesin. Bu tamamen farklı bir yapım. Ragnarok dizisi, Norveç’in küçük bir kasabasında geçen gizemli olayları konu alıyor. Edda, şiddetli yağmurları ve kışları ile bilinen bir kasabadır. Edda sakinleri yaşanan mevsim değişiklerine karşı bir önlem almazlarsa onlar için kıyamet kaçınılmaz olacak.

Yeni çıkan Netflix dizi önerileri listesini sizin eklemek istediğiniz diziler var mı? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın