Uzun Soluklu Dizi Önerileri

game of thrones Uzun Soluklu Dizi Önerileri

Dizi izlerken tadının damağınızda kaldığı zamanlar elbet olmuştur. Bir sezonluk belki iki sezonluk dizileri çok beğenerek izlersiniz fakat ne yazık ki çabuk biter. Üstelik bir sonraki sezonuna daha bir yıl vardır. Biz de sizlere bol sezonlu uzun soluklu dizi önerileri listesini hazırladık!

Game of Thrones (8 Sezon)

game of thrones

En güçlü krallığı sahip olsan da bu gücü korumak kolay bir iş değildir. Hiçbir hata bedelsiz geri dönmez. Kuzey’in Kralı Lord Ned Stark, zorlu savaşlardan sonra krallığına geri döner ve huzuru sağlar. Kral Robert Baratheon ile yıllarca birlikte savaşan ve onun kral olmasını ağlayan Stark, Kuzey topraklarında ailesiyle ve halkıyla yaşamak ister. Baratheon, iyi bir savaşçı olsa da ülke yönetiminde aynı başarıyı sağlayamaz ve krallığa Ned Stark’ın geçmesini ister. Entrikalar, sırtından bıçaklamalar, gizli işler hepsi bu dizide var.

Blacklist (8 Sezon)

Blacklist

Dünyanın en çok arananlar listesinin başında gelen Raymond Reddington, ani bir kararla kendi isteği dahilinde FBI’a teslim olur. İşlediği suçlar yüzünden ceza almadan kurtulması mümkü değildir. Zekasını kullanan Raymond, kendi özgürlüğüne karşılık hazırladığı suçlular listesindeki isimleri FBI’a teslim edeceği bir teklif sunar. FBI, bir kişiye karşılık onlarca kişinin olduğu teklifi kabul eder. Raymond Reddington’ın tek şartı, Elizabeth Keen ile birlikte çalışmaktır. İkili listedeki suçluları yakalamak için yola koyulur.

Orange Is The New Black (7 Sezon)

Orange Is The New Black

Orange Is The New Black, Jodie Foster tarafından yönetilen bir dram dizisidir. Biseksüel Piper Chapman, on yıl önce üniversitedeyken uyuşturucu satıcısı olan Alex Vause yüzünden 15 ay hapis cezası alır. Alex ve Piper, hapishanede diğer suçlularda baş etmeye çalışırlar.

Parks and Recreation (7 Sezon)

Parks and Recreation

Parks and Recreation dizisi park ve bahçelerin düzenlenmesinden sorumlu olan kamu çalışanı Leslie’nin başından geçenleri konu alıyor. Leslie, insanların içine düşebileceği bir çukur fark eder. Bu bölgeye bir park yapılmasını ister. Ancak işin içine hükümet yetkilileri ve bürokratlar girince her şey birbirine karışır.

Buna da göz atabilirsiniz: Sadece Ağzının Tadını Bilenlerin İzleyeceği 3 Dizi

Uzun Soluklu Dizi Önerileri arasından en sevdiğiniz hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın