Tüm Zamanların En Çok İzlenen 5 Komedi Dizisi

En Çok İzlenen 5 Komedi Dizisi

Gülmekten yerlere yatacağınız dizi mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Sizler için en çok izlenen 5 komedi dizisi listesini hazırladık.

En Çok İzlenen 5 Komedi Dizisi

5- The Big Bang Theory (IMDb: 8.3)

The Big Bang Theory

Canları sıkıldığında kuantum fiziğine kafa yoran iki arkadaş Leonard ve Sheldon, üstün zekalarını bir kızla tanışmak konusunda kullanmakta pek başarılı olamıyorlar. Yan dairelerine Penny adında güzeller güzeli sarışın bir kız taşınıyor. Bilimsel konularda yapamayacakları hiçbir şey olmayan iki arkadaş, Penny’e karşı nasıl davranacaklarını bilmiyorlar. Üstün zekalı iki ikişinin karşı cinsle iletişime geçmesini konu alan bu diziyi izlerken kahkahalar atacaksınız.

4- Shameless (IMDb: 8.7)

shameless

Öyle bir aile var ki: bütün fertleri farklı farklı pisliklerin içine batmış durumda. Her gün başka bir yerde sızan alkolik bir baba, 2’den 20’ye altı başıboş çocuk ve bu aileyi terk edip giden bir anne. Dram üstüne kurulmuş bu hikayede Shameless, trajikomik bir yapım ortaya koymuş. Evin en büyük çocuğu Fiona, her geçen gün biraz daha dibe batan ailesini kurtarmaya çalışıyor. Ancak işler hiç de düzelecek gibi durmuyor.

3- Brooklyn Nine-Nine (IMDb: 8.4)Brooklyn Nine Nine

ABD’nin Brooklyn eyaletinde bir polis karakolunda geçen bu dizinin sizi güldürmemesi neredeyse imkansız. Yirmişer dakikalık kısa bölümleriyle Jake Peralta ve ekip arkadaşlarının başından geçen olaylar komediye dökülmüş. Hiçbir mimiği olmayan Yüzbaşı Hold, kas yığını Çavuş Terry, asi kızımız Rosa, biraz iğrenç ikili Hitchcock ve Scully, egosundan ödün vermeyen Gina, tam bir iş manyağı Amy ve ekibin eğlence kaynakları Jake ve Boyle. Sitcom türündeki dizinin altı sezonu var, bir an önce izlemelisiniz.

2- Friends (IMDb: 8.9)

Friends

Tüm zamanların en çok sevilen sitcom dizilerinden olmayı başaran Friends dizisi, adı gibi sıkı bir dostluğu anlatıyor. Çocukluktan beri arkadaş olan Monica ve Rachel, Monica’nın abisi Ross, Ross’un oda arkadaşı Chandler, Chandler’ın ev arkadaşı Joey ve Monica’nın eski arkadaşı Phoebe. Hepsinin birbirleriyle uzaktan bağı olan bu altı kişinin dostluğu müthiş bir mizah eşliğinde karşımıza geliyor.

1- How I Met Your Mother (IMDb: 8.3)

How I Met Your Mother

Ted Mosby’nin çocuklarına “anneleriyle nasıl tanıştığını” anlatmasıyla başlayan uzun hikaye 2005 yılında başlıyor. Beş arkadaşın yirmili yaşlarında eğlenceli zamanlarına tanıklık ediyoruz. Ekibe en son katılan takım elbise aşığı ve kadın tutkunu Barney Stinson, aynı zamanda ekibin en komiğidir. Eğer gülmek istiyorsanız mutlaka bu diziye göz atmalısınız.

Önerilen Yazı: 2020 Yapımı Vurdulu Kırdılı 5 Film Önerisi

En Çok İzlenen 5 Komedi Dizisi arasına sizin de eklemek istediğiniz diziler var mı? Yorumlarda belirtin.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın