Temmuz Ayında En Çok İzlenen Netflix Yapımları

Dark Desire Temmuz Ayında En Çok İzlenen Netflix Yapımları

Netflix kullanıcıları her ay yeni film ve diziler keşfediyor ve bunlar her zaman Netflix top list’ine düşüyor. Biz de sizlere Temmuz ayında en çok izlenen netflix yapımları listesini hazırladık.

1- The Umbrella Academy (IMDb: 8,0)

The Umbrella Academy

Bir aile düşünün, ailedeki herkes doğa üstü güçlere sahip ancak hiçbiri birbiriyle geçinemiyor. Bu ailenin üyeleri bir süper kahraman akademisinde bulunuyor. Süper güçlü kişiler bir araya gelerek kendilerine bu süper kahraman yeteneklerini veren babalarını bulmak için yola koyuluyorlar.

2- Bayi Toplantısı (IMDB: 4,6)

Bayi Toplantısı

Üç beyaz eşya satıcısı kendilerini zorunlu olarak katıldıkları bir bayi toplantısında buluyorlar. Namık, Adem ve Sadık esnaflık yaparak geçimlerini sağlarlar. Birbirlerini tanımayan üçlü bir bayi toplantısında tanışır ve hayatlarında bazı değişiklikler olur. Dükkanlarını kurtarmak isteyen üçlünün birbirine güvenmekten başka çaresi yoktur. Filmin başrollerini İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol canlandırıyor.

3- Masallardan Geriye Kalan (IMDb: 4,1)

Masallardan Geriye Kalan

Hece, yüksek lisans öğrencisi; Evren ise aynı üniversitede bir doçent profesör olarak çalışıyor. Bu ikili arasında beklenmedik bir aşk hikayesi başlıyor. Özgür Çevik ve İlayda Akdoğan başrol aldığı bu filmde aşkın karşıdaki kişiden çok kişinin kendisini ilgilendirdiği anlatılıyor. Netflix’te yayınlanan bu filmi Mustafa Uğur Yağcıoğlu yönetiyor.

4- Dark Desire (IMDb: 6,4)

Dark Desire

Evli bir hukuk öğretmeni olan Alma, bir gün evden uzakta bir hafta sonu geçirme kararı alır. Bu kaçamak beklenmedik bir trajedi ile sonuçlanır. Alma en yakınları hakkında bir gerçeği sorgulamaya başlar. Alma’nın yargıç eşi Leonardo, karısından birçok gerçeği gizler. Alma’nın sorgulamasına Dario ve Esteban adlı iki dedektif yardım eder. Netflix’in yükselişte olan Meksika yapımlarından biri olan Dark Desire’ı da izleme listenize ekleyebilirsiniz.

5- Eltilerin Savaşı (IMDb: 5,7)

Eltilerin Savaşı

Gupse Özay ve Merve Dizdar’ın başrol olduğu film, pandemi döneminde Netflix Türkiye kullanıcılarının en çok sevdiği filmlerden bir tanesi oldu. Gizem ve Sultan birbirlerini eltisi olan iki kişidir. İkilinin tatlı atışmaları bir süre sonra rekabete dönüşür. Eltilerin eşleri Selim ve Fatih de bu rekabete katılır.

Önerilen Yazı: Finaliyle Ters Köşe Yapan Netflix Filmleri

Temmuz Ayında En Çok İzlenen Netflix Yapımları arasında siz en çok hangisi sevdiniz? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın