Tek Solukta Bitireceğiniz HBO Dizileri

HBO Max platformunu duymuş muydunuz? Sayısız dizi ve filmin bulunduğu bir medya hizmetidir. Peki, hangi HBO dizilerini izlemeliyiz? Sizler için en iyi HBO dizileri arasından seçerek bir liste oluşturduk. İşte tek solukta bitireceğiniz HBO dizileri listesi. İyi seyirler dileriz.

5- Westworld (2016) IMDb Puanı: 8,7

Westworld, fütürist bir vahşi batı fantezinde parkında geçiyor. Bir grup android robot, programlarından saparlar ve anormal davranışlar sergilerler. Bu bilim kurgu dizisinde Anthony Hopkins, Ed Harris, James Marsden ve Evan Rachel Wood rol alıyor. Westworld, Michael Crichton’ın 1973 yapımı bir filminden ilham alınarak oluşturuldu.

4- The Promised Neverland (2019) IMDb Puanı: 8,7

Çocukların anne dedikleri kişi aslında gerçek ebeveynleri değil. Hep birlikte bir arada yaşayan insanlar gerçek ve öz kadeşleri değil. Gracefield Evi, annesi ve babası olmayan çocukların yaşadığı bir yerdir. 38 kardeş ve annenin kan bağı olmasa bile mutlu hayatlar sürdüğü bir evdir. Ancak bir gün mutlu ve sıradan günlük hayatları birdenbire sona erdi. IMDb’den 8,7 alan anime dizisi, listemizde kendine yer bulmayı başarmış.

3- South Park (1997) IMDb Puanı: 8,7

Emmy Ödüllü animasyon efsanesi South Park, 1997 yılından günümüze kadar uzanıyor. Hala yayınlanmaya devam eden South Park, bir kasabada oturan dört küçük arkadaşın başından geçen olayları konu alıyor. Stan, Kyle, Cartman ve Kenny’nin başından geçen maceralara inanamayacaksınız. Sahi, 23 yıl geçmiş bu çocuklar neden büyümüyor?

2- Six Feet Under (2001) IMDb Puanı: 8,7

Ölüm seni çağırdığında hayatın ne anlamı kalır? Oscar ödüllü senarist Alan Ball tarafından yazılan HBO yapımı drama dizisi, bir cenza işi yürüten işlevsiz bir ailenin karanlık bakışını anlatıyor. Oyuncu kadrosunda ise Peter Krause, Frances Conroy, Lauran Ambrose ve Michael C. Hall yer alıyor.

1- Rome (2005) IMDb Puanı: 8,7

Her şehrin kendine göre sırları vardır. HBO’da yayınlanan Rome dizisi, Roma İmparatorluğu’nun doğuşunu gören aksiyon dolu tarihi olayları konu alıyor. 8,7 IMDb puanı ile tek solukta bitireceğiniz HBO dizileri listemize girmeyi başarıyor.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın