Sıkılmadan İzlenecek Yabancı Dizi Önerileri

Sıkılmadan İzlenecek Yabancı Dizi Önerileri

Netflix’te sayısız dizi bulunuyor. Bunlardan hangisini izleyeceğinize karar vermek oldukça zor. Sizlere sıkılmadan izlenecek en iyi yabancı dizi önerileri listesini hazırladık.

1- Brooklyn Nine-Nine (IMDb: 8.4)

brooklyn nine nine jake peralta

Amerika’nın Brooklyn eyaletinde bir polis karakolunda geçen olayların anlatıldığı bu dizi sizi gülmekten kırıp geçirecek. Netflix’te henüz 5 sezonun yayınlanan B99’ın kendi kanalında 7. sezonu yayınlanıyor. Jake Peralta’nın sakarlıkları, Gina’nın egosu ve diğer karakterlerin komik halleriyle sıkılmadan tüm sezonları bitireceksiniz.

2- Altered Carbon (IMDb: 8.1)

Altered Carbon

Bir çizgi romandan uyarlanan bu Altered Carbon, insanların ruhlarını farklı bedenlere geçirebildikleri bir zamanda geçiyor. Eski bir asker olan Takeshi Kovacs, bazı sebeplerden dolayı buzla dondurulma cezasına çarptırılır. 250 yıl sonra oldukça zengin olan Laurens Bancroft ortaya çıkınca buzdan çıkarılır. Takeshi’nin hayatta kalması için zor bir cinayeti çözmesi gerekiyor.

3- The Witcher (IMDb: 8.2)

The Witcher

Hem romanı hem de video oyunu olan The Witcher, fantastik bir hikaye anlatıyor. Başrolünde Henry Cavill’in yer aldığı dizide, yıllardır aynı topraklarda yaşayan elfler, cüceler ve insanların arasında barışın bitmesiyle bir savaş başlıyor. The Witcher lakabıyla herkesin tanıdığı Geralt, bir çocuğun doğumunu beklemektedir. Bu çocuk tüm dünyanın dengelerini değiştirebilecek bir güce sahiptir.

4- You (IMDb: 7.8)

you

New York’ta bir kitapçı işleten Joe, bir gün dükkanına gelen Beck’e aşık olur. Joe, Beck’in kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya başlar. Joe’nun bu aşkı biraz takıntılı bir hâl almaya başlayınca Beck’in yakın arkadaşı Peach, bu durumdan rahatsız olmaya başlar. Joe’nun bu hâlleri devam edince işler çığrından çıkmaya başlar. Hem romantik hem de gerilim dolu bir diziyi izlerken sıkılmayacaksınız.

5- The Good Place (IMDb: 8.2)

The Good Place

Eleanor, öldükten sonra kendini “The Good Place” adı verilen cennet gibi bir yerde buluyor. Dünyadaki yaşantısında pek hayırlı iş yapmadığını bilen Eleanor, buraya yanlışlıkla gönderildiğini fark ediyor. Ancak bu güzel yerden kopmamak için bunu kimseyle paylaşmıyor. Eleanor, cennetteki komşularıyla birlikte farklı maceralara sürükleniyor. Kısa bölümleri ve eğlenceli sahneleriyle sıkılmadan izlenecek güzel bir yabancı dizi.

Önerilen Yazı: Bir Oturuşta Bitirebileceğiniz Çerezlik Dizi Önerileri

Sıkılmadan İzlenecek Yabancı Dizi Önerileri arasına sizin de eklemek istediğiniz diziler var mı? Yorumlarda belirtin.

Bir Cevap Yazın