Sevgiliyle İzlenecek Film Önerileri

Sevgiliyle İzlenecek Film Önerileri

Romantik bir günde çok sevdiğiniz insanla izlemek için film arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için sevgiliyle izlenecek film önerileri listesini hazırladık.

1- Five Feet Apart (IMDb: 7.2)

five feet apart

Filmin adı Five Feet Apart yani “Beş Metre Arayla”. Ne anlama geliyor diyebilirsiniz? Filmde hastanede karşılaşan iki genç arkadaş görüyoruz. İkisi de bir hastalığa yakalanmışlar ve bu nedenle birbirlerine yaklaşamıyorlar. Tüm bu zorluklara rağmen birlikte çok güzel vakit geçiriyorlar. Film boyunca hüzünlü sahneler olduğu kadar yüzünüzü güldürecek sahneler de var.

2- Love, Rosie (IMDb: 7.2)

love rosie

Film, çocukluktan beri yakın arkadaş olan iki kişiyi konu alıyor. Birbiriyle harika vakit geçiren ikili, 18 yaşında olmalarına rağmen aldıkları kararlar onları çıkmaz yollara sokuyor. Yıllar geçse de bu durumu sorguluyorlar ve bir kapı arıyorlar. Sevgilinizle izlemeniz için harika bir öneri.

3- Cesaretin Var mı Aşka? (IMDb: 7.3)

cesaretin var mı aşka

Göçmen olduğu nedeniyle sevilmeyen bir kız ve annesi ölmek üzere olan bir erkek… Bu iki kişi aralarında bir oyun başlatıyorlar. Yıllar geçiyor ve bu oyunun içine aşk da karışınca oyun biraz değişiyor. Bazen acımasız bir oyun olurken bazen de mutlu ediyor. Fransız yapımı bu filmi izledikten sonra pişman olmayacaksınız.

4- Not Defteri (IMDb: 7.8)

not defteri

Kasabaya bir karnavala gelen güzel kıza, aşık olan gencimiz ve bu ikilinin başından geçen olayları anlatılan bu filmi sevgilinizle mutlaka izlemelisiniz. Güzel kız, ailesiyle sakin bir yaz tatili geçirmek isterken karşısına çıkan genç ile aşk dolu bir yaz geçiriyor. Kız zengin, erkeğin durumu olmayınca sorunlar ortaya çıkıyor. İkinci Dünya Savaşı’nın patlak vermesiyle çiftimiz birbirinden ayrı kalıyor. Filmin sizi duygulandıracağına kefil olabilirim.

5- Gün Doğmadan (IMDb: 8.1)

Gün Doğmadan

Bir trende karşılaşan iki kişi, tatlı bakışmalar ve hareketler ile harika zamanlar geçirmeye başlıyorlar. Film tamamen birbirini seven iki kişinin başından geçebilecek güzel olayları anlatıyor. Öyle entrika dolu bir film beklemeyin. Geçirdikleri hoş vakitleri mutlulukla izleyeceksiniz. Sevgilinizle izlediğinizde çok daha güzel olacağına eminim.

Önerilen Yazı: Kadın Kahramanların Rol Aldığı Dizi Önerileri

Sevgiliyle İzlenecek Film Önerileri arasına sizin de eklemek istediğiniz filmler var mı? Hepsini yorumlarda bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın