Sadece Ağzının Tadını Bilenlerin İzleyeceği 3 Dizi

the witcher Sadece Ağzının Tadını Bilenlerin İzleyeceği 3 Dizi

Bugün sizlere öyle dizi önerilerinde bulunacağız ki sadece gerçek dizi izlemenin hazzına varacak kişiler beğenebilir. Bu dizileri öyle her izleyen beğenmez. İşte sadece ağzının tadını bilenlerin izleyeceği 3 dizi yazımızda!

1- Hannibal (IMDb: 8,5)

Hannibal

Hannibal, Thomas Harris ünlü serisinin diziye uyarlanmış halidir. Bryan Fuller’in yönettiği ve Hugh Dancy, Mads Mikkelsen ve Gillen Anderson’un oynadığı dizi Red Dragon’ı konu alıyor. Dizinin merkezinde FBI Ajanı Will Graham ve onun mentoru Hannibal Lecter yer alıyor. Herkesin bildiği seri katil hikayesinde bu ikili arasındaki birlikteliğin gelişmelerini izleyeceğiz. Eğer siz de katiller ve cinayetler hakkında bir şeyler izlemek istiyorsanız tam da size göre bir dizi.

2- The Witcher (IMDb: 8,2)

the witcher Sadece Ağzının Tadını Bilenlerin İzleyeceği 3 Dizi

Hem kitabı hem de oyunu bulunan ve milyonlarca kez satan The Witcher’ın fantastik hikayesi bu kez dizi olara karşımıza geliyor. Hem de başrolünde herkesin çok sevdiği Henry Cavill yer alıyor. Lauren Schmidt Hissrich tarafından yönetilen filmde Freya Allan ve Anya Chalotra gibi başarılı isimler de rol alıyor. Yıllardır birlikte barış içinde yaşayan insanlar, elfler ve cüceler arasında bir ırk savaşı başlar. The Witcher lakabıyla ünlenen Geralt of Rivia, vaat edilen bir çocuğun doğumunu bekler. Bu çocuk doğmasıyla birlikte dünyadaki bütün taşlar yerinden oynayacaktır. Dizinin birinci sezonu Netflix’te yayınlandı, bir an önce izlemelisiniz.

3- Schitt’s Creek (IMDb: 8,4)

Schitt’s Creek

Rose ailesi oldukça zengin ve varlıklı bir yaşam sürmektedir. Dünyanın en popüler video kiralama firmalarından birine sahiptir. İstedikleri her şeye sahip olan aile bir anda tüm lükslerini kaybetmişlerdir. Şirketin ortağı ödemesi gereken vergiyi ödemeyip kaçtığında ailenin hayatı yerle bir olur. Hükümet, Rose ailesinin tüm mal varlığına el koyar. Ailenin sahip olduğu tek şey Schitt’s Creek adında bir kasabadır. Bu kasabada yeni yaşamlarına en baştan başlamak zorunda kalırlar. Eugene Levy ve Dan Levy kardeşler tarafından yönetilen Amerikan dizisinin kadrosunda Eugene Levy, Annie Murphy ve Catherine O’Hara rol alıyor. Amerika ve Kanada’da yayın yapan Schitt’s Creek, CBC kanalında yayınlanıyor.

Buna da göz atın: Sıkılmışken İzleyeceğiniz 4 Film

Sadece Ağzının Tadını Bilenlerin İzleyeceği 3 Dizi arasında en sevdiğiniz hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın