Romantizmi Doruklarda Yaşatacak Romantik Filmler

Sevgiliniz ile izlenecek En iyi romantik filmler yer alan romantizmi doruklarda yaşatacak romantik filmler listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Sevgiliniz ile izlenecek En iyi romantik filmler yer alan romantizmi doruklarda yaşatacak romantik filmler listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Tamasha (2015) – IMDb Puanı: 7,3

Kişilik bozukluğu olan bir erkeğin hayatı üç aşamada yeniden anlatılıyor. İlk olarak 9 yaşında bir çocuk, 19 yaşında bir genç ve 30 yaşında bir yetişkin olarak anlatılıyor. Ved, bu kişilik bozukluklarında Tara’ya karşı konulamaz hisler besler.

Five Feet Apart (2019) – IMDb Puanı: 7,2

Genç yaşlarda iki kişi kistik fibroz hastalığına yakalanmışlardır. Hastalıkları nedeniyle tedaviye geldikleri hastanede birbirleriyle tesadüf eseri karşılaşır ve tanışırlar. Birbirlerine orada aşık olan gençler, hastalıkları yüzünden yakın fiziksel temastan kaçınmak zorundadırlar. Bu nedenle her zaman birbirlerine en az beş adım uzak durmalıdırlar.          

Suyun Sesi (2017) – IMDb Puanı: 7,3

Elisa Esposito, 1960’lı yıllarda çok gizli bir araştırma tesisinde yalnız bir temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Bir gün temizlik yaparken esaret altında tutulan amfibi bir yaratık ile karşılaşır. Gel zaman git zaman bu yaratık ile benzersiz bir ilişki kurmaya başlar. 2 saat süren film Sally Hawkins, Octavia Spencer ve Michael Shannon isimlerini oyuncu kadrosunda bulunduruyor.

Tedarik (2010) – IMDb Puanı: 5,8

Güzel, genç ve yeni evli Yeon-yi’nin kocası Jin-wu, ağır bir kaza geçirir. Kaza sonrasında komada kalan kocasını gören Yeon-yi dünyasının paramparça olduğunu fark eder. 2010 Güney Kore yapımı Tedarik isimli filmde Ji-Tae Yoo ve Jin-Seo Yoon başrolleri paylaşıyor.

Bir Küçük Eylül Meselesi (2014) – IMDb Puanı: 7,2

Eylül’ün hayatı sorunsuz ve her şeyin yolunda gittiği bir şekilde ilerlemektedir. Bir gün şanssız bir olay sonucu son bir aylık hafızasını kaybeder. Etrafındakiler ona bir sorun olmadığını söylese de Eylül bazı şeylerin doğru olmadığından şüphelenir. Bilinçsiz bir şekilde yalnızca iç güdülerini dinleyerek Bozcaada’ya doğru yol alır. Orada tuhaf bir adamla tanışır. Bu yabancı adam Eylül’e eskiden ona aşık olduğunu ve kendisini hatırlamasını söyler. Romantizmi doruklarda yaşatacak romantik filmler listesinde yer alan bu filmde Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek başrolleri paylaşıyor.

Bir Cevap Yazın