Pandemi Sonrası Vizyondaki Filmler

tenet pandemi sonrası vizyondaki filmler

Corona virüsü pandemisi 2020 yılının neredeyse yarısını hepimize karantina altında geçirmemize sebebiyet verdi. Sinema severler her ne kadar evde film izleyebilseler de sinemada film izleme tadına varamadılar. Ülkeler ve ülkemiz yeni normal hayata geçmesiyle birlikte atılan adımlardan biri de sinemaların açılması oldu. 7 Ağustos tarihinde Türkiye’de sinemalar gerekli önlemler ve sağlık koşullarına dikkat edilerek yeniden açıldı. Sinemaya gitmek isteyen film severleri sinemada bekleyen pandemi sonrası vizyondaki filmler listesini sizin için hazırladık.

1- Tenet

tenet pandemi sonrası vizyondaki filmler

Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan’ın oturduğu Tenet filminde, dünyayı kurtarmaya çalışan büyük bir kahraman başrol karakterimiz oluyor. Gerçek zamanın ötesinde uluslararası bir casusluk görevini üstlenen kahraman, dünyayı tehlikeden korumak için savaşmalıdır. Oyuncu kadrosunda John David Washington, Robert Pattinson, Aaron Taylor ve birçok başarılı oyuncu bulunmaktadır.

2- Subay ve Casus (J’accuse, An Officer and a Spy)

J'accuse, An Officer and a Spy

Yahudi asıllı Fransız subay Alfred Dreyfus, 1894 yılında üstüne bir iftira atılarak vatana ihanet etmekten dolayı Şeytan Adası’nda ömür boyu hapis cezası almıştır. Subay ve Casus filmi de bu adamın hikayesini konu alıyor. Alfred Dreyfus, casusluk yapmakla suçlanınca hayatı alt üst olur. Ancak çok geçmeden Georges Picquart, Alfred Dreyfus hapisteyken bile bir casus olduğunu fark eder.

3- Kızıl Champion (Indian Horse)

Indian Horse

1970’li yıllarda ırkçılık mücadele veren bir grup gencin hikayesini anlatılıyor. Saul, yedi yaşlarında Kanada’nın pek iyi anılmayan Katolik bir yatılı okula gönderilir. Saul, geleneklerini bir yana kendi dilini bile konuşamayacak kadar özgürlüğünden mahrumdur. Zor şartlar altında mücadele veren Saul, hokey oynamaya başlar ve hayatı değişir.

4- Big Kill Kasabası (Big Kill)

Big Kill Kasabası

Muhasebecilik yapan Jim, eşi öldükten sonra Arizona’da yaşayan kardeşinin yanına gitmek için batıya doğru yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında Jim, Jake ve Travis adında iki kişiyle tanışır. Big Kill ismiyle bilinen bir kasabaya varırlar. Ancak burada beklediklerinin çok uzağında bir şey ile karşı karşıya gelirler. Verdikleri karar ile hayatta kalma mücadelesine girerler.

Buna da göz atabilirsiniz: Zamanınızı Boşa Harcatmayacak 4 Film

Pandemi Sonrası Vizyondaki Filmler arasında siz en çok hangisiniz beğendiniz? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın