Netflix Türkiye’de Ağustos Ayında Yayınlanacak Diziler

lucifer Ağustos Ayında Yayınlanacak Diziler

Online dizi – film izleme platformu Netflix, kullanıcılarına her ay yepyeni içerikler sunmaya devam ediyor. Netflix Türkiye’de ağustos ayında yayınlanacak diziler kısa bir süre önce açıklandı. Bu açıklamalara göre ağustos ayında bizi harika içerikler bekliyor.

The Rain: 3. Sezon (6 Ağustos)

the rain

The Rain Season 3

The Rain dizisinin konusu şöyle: Danimarkalı kardeşler, yağmurdan gelen bir virüse karşı hayatta kalma mücadelesi veriyor. Yağmur yağınca buna maruz kalan insanlara bir vürüs bulaşıyor ve kesinlikle öldürücü oluyor. Virüsten kaçmayı başarmış bir grup genç korku dolu ve bir o kadar da heyecanlı hikayesini anlatıyor.

High Seas: 3. Sezon (7 Ağustos)

high seas

Dizimiz 1940’lı yıllarda geçiyor. İspanya’da Rio’ya yolculuk yapan Barbara de Braganza isimli lüks yolcu gemisinin içinde her biri farklı hedeflere ve gizemlere sahip yolcular bulunuyr. Ürkütücü dalgaların etkisine giren gemide, gizemli ölümlerin ardı arkası kesilmiyor.

Dirty John: Betty Broderick (14 Ağustos)

dirty john

Times muhabiri olan Christopher Goffard’ın yaşanmış suçları yazıya döktüğü makalelerinden uyarlanan bu dizide her sezon farklı bir konu işleniyor. Dizinin ilk sezonunda monoton bir ilişkinin kabusa dönüşmesi anlatılıyor. Debra, bekar bir anne ve başarılı bir tasarımcıdır. Genç kadın, John Meehan ile tanıştıktan sonra bambaşka bir hayata başlar. John ile birlikte yaşayan Debra, gizemlerle dolu dünyanın içine düşer.

Stranger: 2. Sezon (15 Ağustos)

stranger

Netflix’te “Yabancı” ismiyle yayınlanan dizinin ilk sezonu 2017 yılında gösterilmiştir. İşlenen türlü cinayetleri çözmeye çalışan dedektifleri konu alan dizi, bir Kore dizisidir. Dram türündeki 15 Ağustos’ta yayınlanacak bu dizi, Netflix’in ağustos ayında yayınlanacak diziler listesinde yer alıyor.

Lucifer: 5. Sezon (21 Ağustos)

lucifer

Bir şeytan düşünün. Bu şeytan cehennemden sıkılmış ve dünyaya, Los Angeles’a tatile gelmiş. Tatili sırasında Dedektif Chloe’e rastlayan Lucifer, ona karşı farklı duygular besliyor. Chloe ile birlikte cinayetleri çözmeye çalışıyor. Olağanüstü güçleri bulunan Lucifer, aynı zamanda başına gelen ilahi olaylarla da mücadele etmek zorunda kalıyor. Başrolde ise karizmatik oyuncu Tom Ellis rol alıyor.

Önerilen Yazı: Farklı Kategorilerden Yeni Çıkmış Film Önerileri

Peki, siz Netflix Türkiye’de Ağustos Ayında Yayınlanacak Diziler arasından en çok hangisini bekliyorsunuz? Yorumlarda belirtmenizi bekliyoruz.

1 yorum

Bir Cevap Yazın