Mutlaka İzlemeniz Gereken Netflix Dram Dizileri

Mutlaka İzlemeniz Gereken Netflix Dram Dizileri

Netflix platformunda izleyebileceğiniz binlerce dizi ve film bulunuyor. Bunlardan hangisini izleyeceğinize karar vermeye çalışırken epey bir zorluk çekmeniz normaldir. En Çok İzlenen olarak sizlere en iyi dram dizileri listesi arasından özenle seçtiğimiz bir liste hazırladık. İşte mutlaka izlemeniz gereken Netflix dram dizileri listesi. İyi seyirler.

1- Mr. Sunshine (2018) – IMDb Puanı: 8,8

1871 yılında yaşanan Shinmiyangyo olayından sonra genç bir çocuk kendini bir anda Amerika Birleşik Devletleri’nde bulur. Tarihi bir dönüm noktası ile Güney Kore’ye, doğduğu topraklara geri dönen genç, burada soylu bir kadına gönlünü kaptırır. IMDb’den 8,8 puan alan Mr. Sunshine’ın başrolünde Lee Byung-hun yer alıyor.

2- Narcos (2017) – IMDb Puanı: 8,8

2017 yapımı Narcos dizisi Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Martin Escobar’ın hayat hikayesini ele alıyor. Pablo Escobar’ın hayatı boyunca girdiği yer altı dünyası, şiddetli ve güçlü uyuşturucu kartelleri, kısacası tamamı Narcos dizisinde yer alıyor. Dizide Pablo Escobar karakterini canlandıran oyuncu ise Wagner Moura.

3- On the Real (2017) – IMDb Puanı: 8,8

Bir grup reality show yıldızı, iğrenç bir TV kanalı sahibinin talepleri ve normal hayatın getirdiği zorluklar ile uğraşırken yeni elde ettiklerine şöhretlerine geçiş yaparlar. 2017 yapımı dizi, bir sezondan oluşuor. Ini Dima Okojie, Akah Nnai, Nancy Isime dizinin oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

4- Peaky Blinders (2019) – IMDb Puanı: 8,8

1919 yılında İngiltere’nin Birmingham kentinde kötü şöhretli bir bahis çetesi, bedeli ne olursa olsun dünyada yükselmeye kararlı bir suç patronu olan oldukça acımasız Tommy Shelby tarafından yönetiliyor. Peaky Blinders dizisini izlemeye başladığınızda bir numaralı Tommy Shelby hayranı olacağınızı şimdiden söyleyebilirim. Cillian Murphy, Helen McCrory, Sam Neill ve Paul Anderson gibi efsane isimler bu dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peaky Blinders şüphesiz mutlaka izlemeniz gereken Netflix dram dizileri listesinin en başında gelecektir.

5- The West Wing (2005) – IMDb Puanı: 8,8

Amerika Birleşik Devletleri başkanı olan Josiah Bartlet, görevdeyken Beyaz Saray’daki üst düzey personelinin zaferlerini ve çektikleri cefaları konu alıyor. 8,8 IMDb puanına sahip dizi 2005 yılında ilk bölümü yayınlanmış olup toplamda yedi sezondan oluşuyor. Başrolde ise Martin Sheen yer alıyor. Oyuncu kadrosu Rob Lowe, Allison Janney ve John Spencer’da oluşuyor.

Bir Cevap Yazın