Mutlaka İzlemeniz Gereken Fantastik Diziler

Fantastik diziler, süper güçlerin bulunduğu yapımlar olmaktadır. Bunları izlemeniz oldukça eğlencelidir. İşte mutlaka izlemeniz gereken fantastik diziler listesi sizlerle!

Fantastik diziler, süper güçlerin bulunduğu yapımlar olmaktadır. Bunları izlemeniz oldukça eğlencelidir. İşte mutlaka izlemeniz gereken fantastik diziler listesi sizlerle!

Utopia / Ütopya (2013 – 2014) IMDb: 8,4

Bir grup arkadaş bir roman bulurlar. Kitabın adı Ütopya Denemeleri’dir. Bu kitapta geçmiş yıllarda yaşanan felaketlerin önceden tahmin edildiği yazmaktadır. Bu esnada Network adındaki bir kurum genç grubunu gözetecektir. Ütopik düşünceye sahip olan kişilerin çok sevdiği bu dizide Adeel Akhtar, Paul Higgins ve Neil Maskell yer alıyor. Eğer diziyi izlemediysenize 8,4 IMDb puanı almış bu diziye bir şans vermelisiniz.

Outlander (2014 – devam ediyor) IMDb: 8,4

Outlander dizisi 2014 yılından beri yayınlanan fantastik bir bilim kurgu dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak fantastik türünün yanı sıra aşk ve romantizm dolu bir yapımdır. Dizide Claire Randall’ın 1945 yılından 1743 yılına aniden gidişiyle meydana gelen olaylar konu alınmıştır. Savaş esnasında hemşirelik görevinde olan genç kadın evlidir. 1743 yılına geri dönen Claire Randall, İskoç bir savaşçıyla evlenmek durumunda kalır. Claire, kocasından başka duygusal bir savaşı olan Jamie Frasier’e de gönlünü kaptırır. Ronald D. Moore tarafından yönetilen dizinini oyuncu kadrosunda Caitriona Balfe, Sam Heughan ve Duncan Lacroix yer alıyor.

Supernatural / Doğaüstü (2005 – devam ediyor) IMDb: 8,4

Doğa üstü güçlerin bulunduğu fantastik, aksiyon, dram ve korkunun bir arada bulunduğu bir dizi Supernatural. Dizinin başrollerinde Jared Padalecki, Jensen Ackles ve Misha Collins yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Eric Kripke’nın oturduğu fantastik yapım şu anda yayınlanmış toplam 327 bölüme sahip. 15 sezondan oluşan Supernatural hala devam ediyor. Dizimiz Winchester kardeşlerin fantastik yaratıklara karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatıyor. Küçük yaşlardayken annesini kaybeden kardeşler, babasının yanında avcılık yaparak büyüler. Küçük kardeş Sam, abisi ve babasından ayrılarak normal bir yaşam sürmek için üniversiteye gitmek ister. Babasının kaybolduğu haberini alan Sam, abisi Dean ile birlikte fantastik bir maceraya sürüklenir.

Buna da göz atın: IMDb Puanı En Yüksek Fantastik Diziler

Mutlaka İzlemeniz Gereken Fantastik Diziler arasında sizin en çok beğendiğiniz hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın