Korkunç Olamayacak Kadar Kanlı Filmler

testere

Bazı filmler vardır ki korku filmi diye izlersiniz fakat çok fazla kanlı şiddet sahneleri yer alır. Böyle olunca korku filminden çok tiksindirici bir film olduğu da görülmüştür. İşte korkunç olamayacak kadar kanlı filmler listesi sizlerle!

1- Hostel (2005)

hostel

Filmin hikayesi Paxton ve Josh’un macera yaşama isteğini konu alıyor. İkili Hollanda’da Oli ile tanışırlar. Oli, Slovakyalı güzel kadınlardan bahsedince hep birlikte Slovakya’ya gitmeye karar verirler. Rüya gibi günler yaşayan üç arkadaş, tuhaf bir şeyler olduğunu hisseder ama anı yaşamaya devam ederler. Kısa bir süre içine düştükleri tuzakta kurban olduklarını anlarlar.

2- Testere Serisi

testere

Testere filmlerini hepinizin biliyorsunuzdur. Beyaz maskeli ve maskenin şişkin elmacık kemiği kırmızı boyalı bir adam “Seninle bir oyun oynamak istiyorum?” demesiyle olayları karıştırıyor. Sekiz filmden oluşan serinin her bir filmi, kan ve vahşet dolu. Eğer mideniz bu filmleri izlemeyi kaldırırsa Testere filmi gerçekten kanlı bir filmdir.

3- Cabin Fever (2004)

cabin fever

Beş üniversiteli arkadaş bir tatile çıkmaya karar verir. Filmimiz ise bu arkadaş grubunun tatilde başına gelen korku dolu olayları anlatıyor. Beş arkadaş, ormanın içinde bir kulübede tatil yapmaya karar verir. Kulübeye vardıklarında içlerinden birine virüs bulaşır. Virüs diğerlerine de yayılmaya başlar ve birbirlerinin gerçek yüzlerini ortaya çıkarır. Birbirlerini arasında çıkan tartışmalar, hastalıkla mücadele etmek derken her biri hayatta kalmak için çaba harcar.

4- Ready or Not (2019)

ready or not

Filmimiz, varlıklı bir adam ile evlenen genç bir kadının başından geçen olayları anlatıyor. Grace ve Alex, evlenmek isterler. Evlilik hazırlıklarını tamamlayan genç çift, Alex’in malikanesinde dünya evine girer. Düğünde her şey harika geçmektedir. Ancak Grace hakkında yapılan bir plan vardır. Alex’in ailesi Grace’i geleneksel bir oyuna çağrır. Seçme hakkı Grace’e verilir ve o saklambaç kartını seçer. Grace, saklanması gerekir ve sabah olmadan diğerlerini onu bulmak zorundadır. Oyun bir süre sonra Grace’in ölüm kalım mücadelesine dönmüştür.

Buna da göz atabilirsiniz: Uzun Süre Aklınızdan Çıkmayacak Filmler

Korkunç Olamayacak Kadar Kanlı Filmler arasında sizin en çok beğendiğiniz hangisiydi? Lütfen yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın