Keyifle İzlenecek Seri Filmler

Keyifle İzlenecek Seri Filmler

Seri filmler normal filmlere her zaman daha ilgi çekici olmuştur. Bunun nedeni ise normal filmler ne kadar güzel olursa olsun devamının olmayacağını bilmek izleyiciyi üzer ancak seri filmler o kadar çabuk bitmez. İşte keyifle izlenecek seri filmler listesi yazımızda.

1- Testere Serisi (2004 – 2010) (The Saw)


Korku filmi mi desek kanlı film mi desek pek bilemedik. Ancak yine de kan ve vahşet içerikli filmleri izlemek zevk alanlar için Testere en iyi film önerisi olur. Serinin tüm filmlerinde kan, acı, şiddet görerek büyük bir gerilim yaşayacaksınız. Filmin baş kahramanı Testere lakaplı seri katil, çeşitli kişileri kaçırarak farklı yerlerde esir tutuyor. Yaşamak için onlarla bir oyun oynamak istiyor. Esirler bulundukları düzenden kurtulmayı başarırlarsa ölmüyorlar. Ancak korku ve panik halinde yanlış bir şey yaparlarsa buna hayatları mâl oluyor


2- Geleceğe Dönüş Serisi (1985 – 1990) (Back to the Future)


Geleceğe Dönüş (Back to the Future) film serisi; bilim kurgu, macera ve komedi türünde izleyicinin karşısına çıkıyor. 1985 yılında başlayan seri Robert Zemeckis tarafından yönetiliyor. Başrollerinde Micheal J. Fox ve Christopher Lloyd yer alıyor. Geleceğe Dönüş filminde genç Marty, yanlışlıkla 1985 yılında 1955 yılına geri döner. Burada o zamanlarda henüz lise okuyan anne ve babasıyla tanışır. Annesi, Marty’den hoşlanmaya başlar. Marty anne ve babasının birbirine aşık olmasını engellediği için bu hatasını çözmeden kendi zamanına geri dönememektir. Bir an önce anne ve babasını aşık edip 1985 yılına geri dönmeye çalışır.


3- Jason Bourne Serisi (2002 – 2016)

Jason Bourne, tüm zamanların en çok izlenen seri filmleri arasında yer almayı kesinlikle hak ediyor. Paul Greengrass tarafından yönetilen filmin başrolünde Matt Damon yer alıyor. Aynı zamanda Tommy Lee Jones ve Alicia Vikander serinin oyuncu kadrosunda bulunuyor. Jason Bourne, 2004 yılında esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuştur. Beklenmedik bir anda tekrar ortaya çıkar ve kaybettiği hafızasını geri kazanır. Yavaş yavaş kim olduğunu anlamaya başlamıştır. Geçmişindeki sırları bir bir ortaya çıkarır.

Buna da göz atın: Herkesin İzlemesi Gereken Seri Filmler

Keyifle izlenecek seri filmler listesi arasında sizin en beğendiğiniz hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın