IMDB Puanı Yüksek HBO Filmleri

HBO Max üyeliğiniz ile birbirinden güzel filmler izleyeceğinizi biliyor muydunuz? Evet, HBO Max platformunda sayısız film ve dizi var. Peki, hangisini izlemeye karar verdiniz? Biz size yardımcı olalım. İşte IMDB Puanı yüksek HBO Filmleri listesi. İyi seyirler.

1- City of God (2003) IMDB Puanı: 8,6

En iyi yönetmen ödülü dahil dört Oscar’a aday gösterilen bu nefes kesici ve dehşet verici film, Rio de Janeiro’nun cehennem gibi bir kenar mahallesinde yaşayan iki genç adamın farklı yaşamlarını konu alıyor. “Film baştan çıkarıcı, rahatsız edici, büyüleyici – yolculara harika bir yolculuk sağlayan cehenneme bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.” IMDB Puanı yüksek HBO filmleri listesinde de ilk sırada yer alıyor.

2- Do You Believe In Miracles (2001) IMDB Puanı: 8,6

1980 yılının Şubat ayında, artan Soğuk Savaş korkularının ortasında iki gergin hafta boyunca, ABD Olimpik hokey takımı, zorlu Sovyet takımını buz üzerinde savaşırken ve mucizevi bir şekilde yendiklerinde unutulmaz bir ulusal gurur anı yarattı. Bu belgesel, koç Herb Brooks’un takımın toplanmasından altın madalya kazanma deneyimi üzerinden unutulmaz zaferi yeniden yaşamanızı sağlıyor.

3- Life Is Beautiful (1998) IMDB Puanı: 8,6

Roberto Benigni, oğlunu bir Nazi toplama kampının dehşetinden korumak için eşsiz komedi hediyelerini kullanan bir beceriksiz baba ve koca olarak parlıyor. Benigni için En İyi Erkek Oyuncu dahil üç Oscar ödülü kazandı.

4- Seven (1995) IMDb Puanı: 8,6

Yıpranmış eski bir polis olan Teğmen William Somerset emekliliğin eşiğindedir. Hırslı ve istekli yerine geçecek kişiyi eğitmek zorunda kalan Somerset, bu farklı polisleri kurnaz ve titiz bir suçlunun çarpık dünyasının derinliklerine ve derinliklerine çeken bir soruşturmada Dedektif David Mills ile birlikte çalışıyor. Başrollerde Morgan Freeman ve Brad Pitt rol alıyor. Bu filmi kesinlikle izleyin.

5- Spirited Away (2001) – IMDB Puanı: 8,6

Chihiro’nun ailesi yeni bir eve taşınır, ancak terk edilmiş bir köyü keşfetme yolunda durduklarında, ebeveynleri gizemli bir dönüşüm geçirir ve Chihiro, büyücü Yubaba tarafından yönetilen fantastik ruhların dünyasına sürüklenir.

1 yorum
  1. Güzel bir içerik, elinize sağlık!

    cevap

Bir Cevap Yazın