IMDb Puanı Yüksek Aksiyon Dizileri

IMDb Puanı En Yüksek Aksiyon Dizileri

Heyecanın dorukta olduğu ve aksiyonun hiçbir zaman kesilmediği diziler gerçekten izlenmeye değer olabiliyor. Biz de sizler için en iyi aksiyon dizileri yer alan IMDb puanı yüksek aksiyon dizileri listesini oluşturduk. Bu listedeki dizilerin her biri birbirinden aksiyonlu sahnelere yer ediniyor. İyi seyirler.

1- The Witcher (2019) – IMDb Puanı: 8,2

Witcher Saga roman serisi ve oyun serisi ile yıllardır karşımızda olan The Witcher efsanesi, Netflix ile birlikte izleyiciler ile buluşuyor. The Witcher video oyunu tüm platformlarda toplamda 33 milyon satarak büyük bir başarı yakalamıştı. Dizisi de aynı başarı yakalayacak mı? The Witcher, genç yaşta olağan üstü yeteneklere sahip olan cadıların, canavarlara karşı verdiği savaşı anlatıyor.

2- Warrior (2019) – IMDb Puanı: 8,2

Warrior dizisi, 2019 yılında ABD yapımı bir dizidir. Warrior, San Francisco’da bulunan bir Çin mahallesinde iç savaş sonrasında geçmektedir. Çin’den San Francisco’ya henüz yeni gelmiş olan bir genç dövüş sanatları uzmanının kendini bir savaşın içinde bulmasını konu alıyor.

3- The Mandalorian (2019) – IMDb Puanı: 8,7

The Mandalorian, Yeni Cumhuriyet’in egemenliği altında kalmak istemeyen, otoritesinden uzakta yaşamak isteyen Mandalorian’ın galaksinin dış kesimlerinde başından geçen olayların anlatıldığı bir dizidir. Jon Favreau tarafından yönetilen 2019 yapımı dizide başrolü Pedro Pascal canlandırmaktadır.

4- One Piece (1999) – IMDb Puanı: 8,7

One Piece, bir animasyon aksiyon dizisidir. Korsaan Kral Gold Roger, dünya üzerindeki bulunan neredeyse her şeye sahiptir. İdam cezası aldıktan sonra tüm servetinin Grand Line’da olduğunu söyler fakat tam yerini söylemez. Grand Line, canlı kalmanın imkansız olduğu bir yerdir. Ancak Monkey, servet için bu riski göze alır. Anime türündeki film IMDb’den 8,7 puan almayı başarıyor.

5- Band of Brothers (2001) – IMDb Puanı: 9,4

Band of Brothers dizisi, ikinci dünya savaşı esnasında Amerikan ordusundaki 506. Alay 101. Hava gücüne bağlı olan Easy Bölüğü ve askerlerinin başından geçen olayların anlatıldığı bir yapımdır. IMDb’den aldığı 9,4 puan ile en iyi aksiyon dizileri olmayı başarıyor. IMDb puanı yüksek aksiyon dizileri listesinde ise birinci sırada yer alıyor.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın