IMDB Puanı En Yüksek Netflix Komedi Dizileri

Gülmek, tebessüm etmek her insanın hakkıdır. Moraliniz kötü olduğu zamanlarda birkaç bölüm komedi dizisi iyi gelebilir. İşte en iyi komedi dizileri arasından seçilen IMDB puanı en yüksek netflix komedi dizileri listesi. İyi seyirler dileriz.

Leyla ile Mecnun (2014) – IMDB Puanı: 9,1

Yeni doğan Leyla ile Mecnun bebekleri kader, yıllar sonra yeniden bir araya getirir. Mecnun’un çılgın hayatındaki beklenmedik olaylara rağmen Leyla monotonluğunu koruyor. Türk dizi tarihinin en iyi yapımlarından biri olan Leyla ile Mecnun dizisi; İsmail Abi ve Erdal Bakkal gibi karakterlerle gönüllerde yer etmeyi başarıyor. Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt ve Osman Sonant’ın başrolleri paylaştığı 3 sezonluk dizi tarihin en iyi dizilerinden biri oluyor.

Reply 1988 (2015) – IMDB Puanı: 9,1

Kore yapımı Reply 1988 dizisi, 1 sezondan oluşuyor. 2020 yılında Netflix’e eklenen yapım IMDB’den 9,1 puan almayı başarıyor. Lee Hye Ri, Park Bo Gum, Ryu Jun Yeol, Ko Kyoung Pyo, Lee Dong Hwi gibi isimlerinden yer aldığı yapımda, 1980’li yılların sonunda yaşayan beş aile ve beş genç arkadaşın hayatları anlatılıyor. IMDB puanı en yüksek netflix komedi dizileri listesinde yer alıyor.

College Romance (2018) – IMDB Puanı: 9,0

Üç arkadaşın birbirleri için yapmayacakları şey yoktur. Aralarındaki samimiyeti kim istemez ki? Bir de aynı üniversiteye gittiklerini düşünün. İşte Hint yapımı College Romance dizisinde de durum aynı bu şekilde. Üç arkadaş aynı üniversiteye gidiyorlar. Burada aşk, eğlence ve ömür boyu sürecek hatıralar aramaya başlarlar. College Romance dizisi 2018 yılında çekilmiş, 1 sezondan oluşuyor ve IMDB’den 9,0 puan aldı.

Kopitiam (2003) – IMDB Puanı: 9,0

Genç bir kadın, babasının eski kafesini geri almak için yaşadığı ülkeden Malezya’ya geri döner. Genç kadın, Malezya’ya döndüğünde yalnızca Kopitiam’ı miras almak için gitse de burada tuhaf bir arkadaş grubuna da sahip olur.

Still Game (2017) – IMDB Puanı: 8,9

İskoç emekliler Jack ve Viktor, Glasgow banliyölerinde her türlü duruma rağmen altın yıllarının çoğunu yaşarlar. Hayatlarını büyük bir zevk içinde sonlandırmak için ellerinden geleni yaparlar. 8 sezondan oluşan bu dizi IMDb’den 8,9 puan almayı başarıyor. Başrollerde ise Ford Kiernan ve Paul Riley isimleri yer alıyor.

1 yorum

Bir Cevap Yazın