IMDb Puanı En Yüksek Dövüş Filmleri

IMDb Puanı En Yüksek Dövüş Filmleri

Biraz kavga ve dövüş görmek hiç de fena olmazdı. En Çok İzlenen ekibi olarak sizlere IMDb Puanı En Yüksek Dövüş Filmleri listesini hazırladık.

4- Warrior / Büyük Dövüş (2011) IMDb: 8,1

Warrior filmi oyuncu kadrosunda Tom Hardy, Joel Edgerton, Jennifer Morrison ve Frank Grillo gibi başarılı isimleri bulunduruyor. Dövüş filmleri sevenler için harika bir öneri olabilir. 2011 yılında vizyona giren film IMDb’den 8,1 puan alarak IMDb Puanı En Yüksek Dövüş Filmleri listemizde kendine yer bulmayı başarıyor. Büyük Dövüş filmini izlemediyseniz bir an önce izlemelisiniz.

3- Million Dollar Baby / Milyon Dolarlık Bebek (2004) IMDb: 8,1

Clint Eastwood tarafından yönetilen Milyon Dolarlık Bebek, oyuncu kadrosunda Hilary Swank, Clint Eastwood ve Morgan Freeman gibi isimleri bulunduruyor. 2004 yılında vizyona giren yapım, başarılı bir kadının profesyonel olmak için başarılı bir boks antrenörüyle çalışmasını ve başarıya koşma hikayesini konu alıyor.

2- Dangal (2016) IMDb: 8,5

Hint sinemasının önde gelen filmlerinden biri olan Dangal, aynı zamanda başrolünde Aamir Khan’ı bulunduruyor. Mutlaka izlemeniz gereken bir film olarak karşımıza çıkıyor. 2016 yılında vizyona giren film gerçek bir yaşanmış hikayeden konu alıyor. Geeta Phogat’ın 22 yaşında babasıyla birlikte deneyimlediği bir başarı hikayesini anlatıyor.

1- Fight Club / Dövüş Kulübü (1999) IMDb: 8,8

Gelmiş geçmiş en iyi dövüş filmlerinin yanı sıra herkesin beğendiği filmlerden biri olan Fight Club, Brad Pitt’in de en iyi filmleri arasında yer alıyor. Eğer izlemediyseniz (ki böyle bir şey sanırım imkansız ) Fight Club filmini mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. David Fincher tarafında yönetilen filmde Edward Norton ve Meat Loaf gibi isimler de yer alıyor. Hayatları tamamen birbirine benzeyen iki kişinin hikayesini konu alıyor. Bilmeniz gereken tek bir kural var: Dövüş kulübü hakkında konuşmamak…

Buna da göz atın: En Yeni Amazon Prime Dizileri 2020

IMDb Puanı En Yüksek Dövüş Filmleri arasında en beğendiğiniz hangisiydi? Siz de tavsiye etmek istediğiniz filmler aşağıdaki yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın