IMDb Puanı En Yüksek Aksiyon Dizileri

IMDb Puanı En Yüksek Aksiyon Dizileri

Bol aksiyonun bulunduğu, her sahnesi ayrı bir heyecan veren dizileri izlemek çok keyif verici olabiliyor. En iyi aksiyon dizileri listesini sizler için hazırladık. İşte IMDb puanı en yüksek aksiyon dizileri yazımızda!

Band of Brothers (2001) – IMDb Puanı: 9,4

II. Dünya Savaşı’nı en iyi anlatan TV dizilerinden biri olan Band of Brothers dizisinde, askerlerin görev bilinci, aralarındaki dostluk ve birbirlerine olan güveni, oldukça etkileyici sahneler karşımıza çıkıyor. II. Dünya Savaşı’nda Amerikan ordusundaki Easy adındaki bölükteki askerlerin yaşadıkları olaylar konu olarak alınmış.

Game of Thrones (2011) – IMDb Puanı: 9,3

Bir krallık düşünün, sizce savaş yapmayan bir krallık olabilir mi? Tarihin en güçlü krallığına sahip olsanız bile tahtı korumak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Burada yapılan hiçbir hata cezasız bırakılmıyor. Kuzeyin Kralı Ned Stark, uzun ve yorucu savaşların ardından topraklarına dönerek krallığını bir arada tutmayı başarmıştır.

Avatar: Son Hava Bükücü (2005) – IMDb Puanı: 9,2

Su, toprak, ateş ve hava… Dört elementin ustası olan farklı kabilelerin aynı dünyada yaşamaları çok zor. Bir taraf suya hükmederken, diğer taraf ateşi kontrol ediyor. Kötü kalpli ateş ulusuna karşı diğer element ustaları amansız bir mücadele veriyor. Anime dizisi olduğunu unutmayın.

The Mandalorian (2019) – IMDb Puanı: 8,7

The Mandalorian dizisinde, imparatorluğun yıkılışının ardından ve ilk toplumlaşma temellerinin henüz ortaya çıkmadığı zamanda, galaksinin uzak diyarlarında Yeni Cumhuriyet’in baskısından uzak bir şekilde yaşamaya çalışan yalnız bir silahlı savaşçının verdiği mücadele konu alınıyor.

Sacred Games (2018) – IMDb Puanı: 8,7

Sacred Games, Hintli yazar Vikram Chandra’nın romanından uyarlanmıştır. Hindistan’da çekilen dizi Bombay’da geçen bir hikayeyi konu alıyor. Şehrin ekonomik rönesansının arka planındaki organize suç örgütünün yozlaşmış politika ve ihbar dünyasının içine girmesini anlatılıyor. Zenginler, ünlüler, sefiller ve kana susamış insanların hayatlarının para ve güç ile yükselmesi izleyicilerin karşısına gelecek.

Buna da göz atın: Mutlaka İzlemeniz Gereken Biyografi Filmleri

IMDB Puanı En Yüksek Aksiyon dizileri arasında izlediğiniz dizilerden hangisini en çok beğendiniz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünden paylaşın.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın