Heyecanla İzlenecek Savaş Filmleri

Heyecanla İzlenecek Savaş Filmleri

En Çok İzlenen takipçileri için Heyecanla İzlenecek Savaş Filmleri listesini hazırladık. En güzel savaş filmleri burada.

1917 (2019) IMDb Puanı: 8,3

2019 yılında vizyona giren yapım Sam Mendes tarafından yazıp yönetilmiştir. İkinci dünya savaşını konu alan 1917’nin oyuncu kadrosunda Dean-Charles Chapman, George Mackay ve Daniel Mays yer almaktadır. 2 saat uzunluğundaki film Dram ve Savaş türünde izleyicisinin karşısına çıkmaktadır.

Jojo Rabbit / Tavşan Jojo (2019) IMDb Puanı: 7,9

Taika Waititi’nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve Christine Leunens tarafından senaristliği yapılan Jojo Rabbit filmi, 2019 yılında vizyon girmiştir. Filmde Nazi Almanyası lideri Hitler’in bir çocukla birlikte başından geçenler anlatılıyor. Komedi, dram ve savaş türündeki Jojo Rabbit’in oyuncu kadrosunda Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie ve Scarlett Johansson gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin uzunluğu ise 1 saat 48 dakikadır.

Gladiator / Gladyatör (2000) IMDb Puanı: 8,5

Gladyatör filmi, 2000 yılında vizyona giren IMDb puanı 8,5 olan ve Ridley Scott tarafından yönetilen aksiyon, macera ve dram türündeki savaş filmidir. Heyecanlan izlenecek savaş filmleri listemizde yer alan bu yapımın senaristliği ise David Franzoni tarafından yapılmıştır. Russell Crowe, Joaquin Phoenix ve Connie Nielsen gibi isimlerin yer aldığı yapım 2 saat 35 dakikadan oluşuyor.

Braveheart / Cesur Yürek (1995) IMDb Puanı: 8,3

Mel Gibson tarafından yönetilen Cesur Yürek filmi, 8,3 IMDb puanına sahiptir. 1995 yılında vizyona giren yapım Randall Wallace tarafından senaristliği yapılmıştır. Mel Gibson, Sophie Marceau ve Patric McGoohan gibi başarılı oyuncular kadroda yer almaktadır. 2 saat 58 dakikadan oluşan Cesur Yürek filmi; biyografi, dram ve tarih türündeki bir savaş filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Inglourious Basterds / Soysuzlar Çetesi (2009) IMDb Puanı: 8,3

İkinci dünya savaşı sırasında Nazi işgali altındaki Fransa’yı anlatan filmin yönetmenlik koltuğunda Quentin Tarantino oturuyor. Oyuncu kadrosu ise Brad Pitt, Diana Kruger ve Eli Roth gibi başarılı isimleri bulunduruyor. 2 saat 33 dakika uzunluğundaki Soysuzlar Çetesi filmi macera ve drama türündeki bir savaş filmidir.

Buna da göz atın: Mutlaka İzlemeniz Gereken Fantastik Diziler

Heyecanla İzlenecek Savaş Filmleri arasında sizin en çok beğendiğiniz film hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın