Herkesin Seveceği Netflix Dram Dizileri

Herkesin Seveceği Netflix Dram Dizileri

Dram dizileri izlemeyi sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizin için en iyi dram dizileri listesini hazırladık. İşte herkesin seveceği Netflix Dram Dizileri listesi. İyi seyirler dileriz.

1- Cobra Kai (2019) – IMDb Puanı: 8,7

Johnny ve Daniel yıllar önce bir turnuvaya girerler ve bu turnuva ikisinin de hayatını baştan aşağı değiştirir. Turnuvadan tam on yıl sonra karşılaşan Daniel ve Johnny’nin arasındaki rekabet uzun yılların ardından yeniden alevlenir. Ralph Macchio, William Zabka isimlerinin başrol oynadığı 2019 yapımı dizi 2 sezondan oluşuyor ve IMDb’den 8,7 puan alarak listemize giriyor.

2- Crash Landing on You (2019) – IMDb Puanı: 8,8

Güney Koreli bir kız yamaç paraşütü aktivitesi yaparken bir kaza geçirir ve kendi ülkesinin topraklarından çıkarak Kuzey Kore topraklarına girer. Başka ülkeden ziyaretçi almayan Kuzey Kore’de kaçak bir hayat süren genç kıza Kuzey Koreli bir ordu subayı yardım eder. Hyun Bin ve Son Ye Jin isimlerinin başrolde yer aldığı yapım 2019 yılında çıktı ve bir sezondan oluşuyor.

3- Hospital Playlist (2020) – IMDb Puanı: 8,7

Bir hastane düşünün ve içinde beş doktor. Bu doktorlar doğumdan ölüme kadar her türlü hastane sorununun üstesinden gelmek için ellerinden geleni yapıyor. Herkesin seveceği Netflix dram dizileri arasında yer alıyor. 2020 yapımı dizi IMDb’den 8,7 puan alarak listemize girmeye hak kazanıyor.

4- House of Cards (2018) – IMDb Puanı: 8,7

House of Cards isimli bu siyasi drama dizisi Emmy ve Altın Küre ödüllerini almaya hak kazandı. 2018 yapımı dizide acımasız bir siyasetçi ABD’nin başkenti olan Washington DC’yi fethetmek için elinden geleni ardına koymamaya karar verir. Kevin Spacey, Robin Wright ve Kate Mara’nın oyuncu kadrosunda yer aldığı yapım, 6 sezondan oluşuyor.

5- Midnight Diner (2014) – IMDb Puanı: 8,7

2014 yapımı Midnight Diner, 3 sezondan oluşuyor. Dizi, izleyicileri tarafından 8,7 IMDb puanına layık görülmüş. Yaralı bir adam, Shinjuku’nun arka sokaklarında bir gece yarısı yemeği dükkanını işletiyor. Kimse onun adını ya da hikayesini bilmiyor ancak müşterileri ona istediklerini getiriyor.

Bir Cevap Yazın