Hafta Sonu İzlenecek Netflix Dram Dizileri

En iyi dram dizileri arasından seçtiğimiz hafta sonu izlenecek Netflix dram dizileri listesi sizlerle. İyi seyirler.

1- Sacred Games (2019) – IMDb Puanı: 8,7

2019 yapımı Sacred Games dizisi 2 sezondan oluşuyor. Hint ve ABD ortak yapımı olan Sacred Games, IMDb’de izleyicileri tarafından 8,7 puan alıyor. Dürüst bir polis, geçmişinde kurduğu bir bağlantı yüzünden kaçak bir çete patronu ile karşılaşmak zorunda kalır. Polis memuru, Mumbai’yi felaketten kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapar.

2- Signal (2016) – IMDb Puanı: 8,7

Zamanı aşan bir telsiz, 2015 yılındaki bir suçu çözmeye çalışan dedektife yardımcı oluyor. Günümüzdeki dedektif, 1989 yılından başka bir dedektif ile zaman yolculuğu yapan telsiz ile sohbet ediyor. İki dedektif güçlerini birleştirerek adalete açılan kapı oluyorlar. 2016 yapımı dizi 1 sezondan oluşuyor ve hafta sonu izlenecek Netflix dram dizileri listemizde yer alıyor.

3- The Crown (2019) – IMDb Puanı: 8,7

The Crown isimli dizi izleyicileri tarafından IMDb’de 8,7 puan olarak oylanmış. 2019 yılında ilk bölümü yayınlanan The Crown dizisi toplamda 3 sezondan oluşuyor. Kraliçe II. Elizabeth’in saltanatındaki siyasi çekişmeler, duygusal ve aşk olayları, 20. Yüzyılın ikinci yarısını şekillendiren olayları takip ediyor. İngiliz yapımı dizide Claire Foy, John Lithgow ve Matt Smith yer alıyor.

4- The Haunting of Hill House (2018) – IMDb Puanı: 8,6

Bir aile düşünün. Bu aile geçmiş ile şimdiki zaman arasında bölünmüş gibi. Eski evlerinin unutulmaz anılarıyla ve onları ondan uzaklaştıran korkunç olaylar ile yüzleşen ailenin başından geçenler sizi oldukça korkutacak. Her korku hem dram dizisi olan The Haunting of Hill House, 2018 yılında ilk sezonu yayınlandı. Michael Huisman, Carla Gugino ve Timothy Huston ise oyuncu kadrosunda yer alıyor.

5- Dexter (2013) – IMDb Puanı: 8,6

Gündüzleri oldukça yumuşak huylu ve sessiz, sakin bir adam olan Dexter, geceleri pek farklı bir kişiliğe bürünüyor. Miami polisinin analisti olan Dexter, gece olduğunda acımasız bir seri katil oluyor. Dexter’ın öldükleri kişiler ise diğer katiller. 2013 yapımı Amerikan dizisi toplamda sekiz sezondan oluşuyor ve Netflix’te yer alıyor.

Bir Cevap Yazın