Gülmekten Kırıp Geçirecek Netflix Komedi Dizileri

Mutsuz bir gün sonunda ya da arkadaşlarla birlikte hafta sonu kaçamağında komedi dizileri izlemek her zaman en doğru seçim olacaktır. En iyi komedi dizileri arasından seçtiğimiz gülmekten kırıp geçirecek netflix komedi dizileri listesi sizlerle. İyi seyirler dileriz.

Bojack Horseman (2020) – IMDB Puanı: 8,7

BoJack Horseman, 80’li ve 90’lı yıllarından başında en çok izlenen TV programlarından biri olan Horsin ‘Around’ın baş yıldızıydı. Ancak günümüzde eski popülerliğini kaybetmiş, Hollywood’da yaşayan biri olarak hayatına devam ediyor. BoJack Horseman her şeyden şikayet ediyor ve her gün renkli kazaklar giyiyor. IMDB’den 8,7 puan alan Bojack Horseman, 25 dakikalık toplamda 77 bölümden oluşuyor.

Shameless (2019) – IMDB Puanı: 8,6

Amerikan yapımı Shameless dizisinde Chicago ailesini daha önce hiçbir yerde görmediniz. Ailenin her bir üyesi türlü türlü kötü işte parmağı var. Babaları alkolik olan ailede toplamda 6 tane çocuk var. Anneleri ise yok, yıllar önce terk edip gitmiş. Shameless dizisinden bu kötü hayatlar arasından bir traji komedi dizisi ortaya çıkıyor. Şüphesiz izlediğinizde çok beğeneceksiniz. Gülmekten kırıp geçirecek Netflix komedi dizileri arasında kesinlikle olmayı hak ediyor.

Community (2015) – IMDB Puanı: 8,5

Avukat Jeff Winger’in diploması sahte bulununca kendisi kadar şüpheli kimlik bilgilerine sahip diğer öğrenciler ve öğretmenlerin bulunduğu üniversiteye yeniden gönerilir. ABD yapımı 2015 yapımı dizi, Ken Jeong, Jim Rash ve Donald Glover oyunculukları ile gülmekten kırıp geçiriyor.

People Just Do Nothing (2018) – IMDB Puanı: 8,5

Eski müzik tarzları ve tutkuları ile aile hayatını değiştiren korsan bir radyo istasyonunun saf DJ’leri ofiste geçen her günleri birbirinden komik oluyor. Allan Mustafa, Hugo Chegwin, Asim Chaudhry’nin oynadığı İngiliz yapımı diziyi izlemelisiniz.

Rake (2018) – IMDB Puanı: 8,5

Richard Roxburgh in Rake.

2018 yapımı Rake dizisi, suç ve komedi türü ile karşımıza geliyor. Cleaver Greene parlak ve kararlı bir avukat olsa da aynı zamanda eski bir uyuşturucu bağımlısı, şu anda da bir kumar bağımlısı. Birçok meslektaşı ondan nefret ediyor. Richard Roxburgh, Matt Day, Adrienne Pickering ve Danielle Cormack isimli oyuncularıyla kendini izletiyor.

Bir Cevap Yazın