Farklı Kategorilerden Yeni Çıkmış Film Önerileri

365 days Yeni Çıkmış Film Önerileri

Bir akşam vakti “ne izlesem acaba?” sorusu herkesin sık sık sorduğu bir sorudur. Sizlere farklı kategorilerden yeni çıkmış film önerileri listesini hazırladık.

1- 21 Bridges (Aksiyon/Gerilim)

21 bridges Farklı Kategorilerden Yeni Çıkmış Film Önerileri

Filmimiz, eski saygınlığını yitirmiş polis dedektifini konu alıyor. Polisleri katletmesiyle nam salan bir adam, New York çapında durmadan cinayet işlemeye devam edince dedektif; kendini affetirmek için bir şans bulduğunu düşünüyor. Chadwick Boseman’in canlandırdığı dedektif, polis meslektaşları ile birlikte komployu açığa çıkarmaya çalışıyorlar. Amansız bir aksiyon/gerilim arayanlar için son zamanlarda izlenmesi gereken bir film.

2- 365 Days (Romantik/Dram)

365 days

Massimo Torricelli, Sicilya mafya ailesinin genç ve yakışıklı bir üyesidir. Babasının ölümü ile birlikte mafyanın başına geçer. Laura ise Varşova’da lüks bir otelde çalışan genç bir kadındır. Laura’nın hayatının işler pek yolunda gitmez. Erkek arkadaşı Martin’e son bir şans daha verir. Laura ve Martin birlikte Sicilya’ya tatile gider. Bu tatilde Massimo tarafından kaçırılan Laura’ya Massimo’ya aşık olması için 365 gün verilir.

3- Code 8 (Bilim Kurgu/Fantastik)

code 8

Filmin geçtiği yerde nüfusun çok küçük bir kısmı doğaüstü süper güçlerle birlikte doğarlar. Süper güçlere sahip bu insanlar, yetenekleri sayesinde çok zengin ve kahraman olmaları gerekirken toplumdan dışlanırlar. Gördükleri muamele yüzünden yoksul bir hayat süren süper güçlü insanlar suça teşvik olurlar. Hasta annesinin tedavi masraflarını karşılamak isteyen Connor Reed, kendini çok farklı bir dünyada bulur.

4- Görünmez Adam (Korku/Gerilim)

görünmez adam

Cecilia Kass, zeki ve varlıklı bir bilim insanıyla ilişki sürdürmektedir. Ancak bu ilişkisi fiziksel ve duygusal şiddet görmektedir. Baskıcı erkek arkadaşına dayanamayan Cecilia, bir gece kaçmanın bir yolunu bulur. Eski sevgilisinin onu bulacağından şüphelendiği için kız kardeşi ve çocukluk arkadaşından yardım alır. Cecilia’nın başında sayısız olay geçer ve genç kadının akıl sağlığı bozulur.

5- The King (Tarihi drama)

the king

Hal, dik başlı ve İngiltere tahtının varisi bir prenstir. Ailesini reddeden Hal, hayatını halkın arasında sürdürmeye başlar. Babası öldükten sonra tahta başka biri geçince reddettiği hayatın peşinden koşması gerekir. Film, Shakespeare’in bir oyunundan uyarlanmıştır.

Önerilen Yazı: En Çok İzlenen 5 BluTV Orijinal Dizisi

Farklı Kategorilerden Yeni Çıkmış Film Önerileri arasına sizin de eklemek istediğiniz diziler var mı? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın