En Yeni Amazon Prime Dizileri 2020

en yeni amazon prime dizileri

Amazon’un abonelik sistemi Amazon Prime Türkiye’ye geldi ve oldukça ucuz bir fiyata geldi. Yalnızca 7,90 TL abonelik ücreti olan sistem Türkiye’ye özel bir fiyat koydu. Amazon Prime ile birlikte birçok farklı imkandan yararlanabilirsiniz. Amazon.com üzerinden satın aldığınız ürünler sizlere çok daha hızlı kargo ile gönderilir. Ayrıca Netflix gibi dizi ve film platformu olan Prime Video’ya da tam erişim sağlarsınız. Türkiye’den üyelik açan kullanıcılar ilk 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilecek. Aynı özellik Netflix’te de vardı fakat iyi niyet suiistimal edildiği için 30 günlük ücretsiz deneme normal fiyat yerine 1,99 TL oldu. İşte En Yeni Amazon Prime Dizileri yazımızda.

Hunters (2020) – Dram, Gerilim

Oyuncu kadrosunda Al Pacino, Logan Lerman ve Jerrika Hinton gibi isimlerin yer aldığı Hunters filmi Amazon Prime Video’nun en yeni dizilerinden bir tanesidir. Dizi, kendi adalet anlayışlarını halka empoze etmeye çalışan bir grup Nazi avcısını anlatıyor. 1977 yılında New York’da yaşayan insanlar, yüzlerce Nazi’nin kendi aralarında yaşadığını fark eder. Nazilerin Amerika’da Fourth Reich’ı kurmak istediklerini öğrediklerinde ise Nazilerin bu kanlı planını durdurmak için zorlu bir mücadeleye girişirler.

Ted Bundy: Falling For A Killer (2020) – Belgesel, Suç

Amazon Prime’da mini dizi olarak yer alan bir suç belgeseli olan yapım Ted Bundy isimli bir katilin yaptıklarını anlatıyor. Elizabeth Kendall, Molly Kendall ve Steve Winn gibi isimlerin anlattığı hikayenin dizisi IMDb’den 7,9 puan almış. 70’lerin kültür savaşları ve feminist hareketlerin nasıl çarpıştığını zamanın en rezil suç hikayelerini ortaya koyuyor.

Tales from the Loop (2020) – Bilim kurgu

IMDb puanı 7,5 olan Amazon Prime dizisi olan Tales from the Loop yapımının oyuncu kadrosunda Rebecca Hall, Paul Schneider ve Duncan Joiner yer alıyor. Bir bilim kurgu dizisidir. Simon Stalenhag’ın harika resimlerinden eserlenerek çekilen dizi, evrenin gizemlerini ortaya çıkarmak ve keşfetmek için inşa edilmiş bir makine olan Loop’un üzerinde yaşaan insanları araştırıyor.

Buna da göz atın: En Çok İzlenen Bilim Kurgu Filmleri

En Yeni Amazon Prime Dizileri arasından en beğendiğiniz hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın