En İyi Yerli Televizyon Dizileri (Ekim 2020)

Türk televizyon dünyası günümüzde oldukça başarılı yapımlara imza atıyor. Her ne kadar dünyadaki diğer dizilere göre biraz uzun olsa da izlenebilir. İşte en iyi yerli televizyon dizileri listesi…

1- Sadakatsiz (Kanal D)

Sadakatsiz dizisi, kocasının kendisini aldattığını düşünen bir kadını konu alıyor. Asya, başarılı bir doktordur. Ailesi ile birlikte mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmektedir. Yıllardır beraber olduğu Volkan ise iyi bir eş, iyi bir babadır. Asya, kocası Volkan ve oğlu Ali birlikte mutlu bir şekilde yaşarken bir gün Asya, kocasının atkısında sarı saç teli görür. Kocasından şüphelenen Asya, aldatıldığını düşünür ve olayı araştırmaya başlar. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide Cansu Dere, Caner Cindoruk başrolleri paylaşıyor.

2- Masumlar Apartmanı (TRT 1)

Safiye ve Gülben, her şeye takıntısı olan iki kardeştir. Han ise takıntılı ablaları ve hasta babasının olduğu aileyi ayakta tutmaya çabalar. Han, tüm zamanının işi ve ailesi arasında gelip giderek harcamaktadır. Bir gün İnci ile tanışan Han’ın hayatı baştan aşağı değişir. İnci’ye aşık olan Han, ilk kez kendi mutlu olduğu şeyin peşinden koşmaya başlar. Bu durum aileyi de etkiler. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizide Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar rol alıyor.

3- Kırmızı Oda (TV8)

Gerçek hayattan uyarlanan farklı insanların farklı ve dram dolu hayatları Kırmızı Oda dizisinde anlatılıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan dizide Binnur Kaya, Evrim Alasya ve Melisa Sözen rol alıyor.

4- Çocukluk (Fox TV)

Mahir Boztepe, tüm hayatını bırakarak bir çocuk evi açar. Buraya gelen kimsesiz çocuklara doğru aileyi bulmak için çabalar. Çocuk evinde aynı odada kalan Mavi, Mozi, Bambi ve Zeynep; gerçek ailelerine duydukları özlem, yaşadıkları sıkıntılar ve hayal kırıklıkları ile bir kız kardeş gibi olurlar. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizinin başrolünde Erdal Beşikçioğlu yer almaktadır.

5- Menajerimi Ara (STAR TV)

Menajerimi Ara dizisi, ünlü kişilerin ve onların menajerlerinin başından geçen olayları konu alıyor. Fransız dizi Call My Agent dizisinden uyarlanmıştır. Barış Falay, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş dizide rol alıyor. Ekim 2020’de en iyi yerli televizyon dizileri arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın