En İyi Netflix Komedi Dizileri

Biraz gülmek güzel olurdu değil mi? İşte en iyi komedi dizileritc arasından seçtiğimiz en iyi Netflix komedi dizileri listesi. İyi seyirler.

The Office (2012) – IMDB Puanı: 8,9

Bir ofisteki çalışmanın komik olabileceğini düşünür müydünüz? The Office dizisi ofiste geçen bir sit-com dizisidir. Ofis içinde ego çatışmaları, uygunsuz davranışlar ve can sıkıntısını geçiremeyen bir grup tipik ofis çalışanları üzerindeki bu diziyi çok seveceksiniz. Oyuncu kadrosunda Steve Carell, John Karsinski ve Jenna Fischer gibi isimler ile bu diziyi daha da iyi yapıyor. IMDb’den 8,9 puan alan The Office dizisi, en iyi Netflix komedi dizileri listemizde yer alıyor.

Chappelle’s Show (2006) – IMDB Puanı: 8,8

Komedyen Dave Chappelle, bütün ırk ve kültürleri taklit ediyor. Bu taklitleri ile de izleyicileri güldürmeyi başarıyor. Bir skeç komedi dizisi olan bu yapım 2003 yılında başladı ve 2006 yılında final yaptı. Her bölümü 22 dakikadan oluşan dizi toplamda 33 bölüme sahip. IMDB puanı ise 8,8 oldu.

It’s Okay to Not Be Okay (2020) – IMDB Puanı: 8,8

2020 yılı Netflix yapımları arasında en çok beğenilen dizilerden biri olan It’s Okay to Not Be Okay dizisi, listemizde yer almayı başarıyor. Anti sosyal bir çocuk kitabı yazarı ve öz verili bir psikiyatri bakıcısının yolları kesişir. İkili zamanla arkadaşlıktan daha duygusal bir ilişki içine girerler. En sonunda ise olağanüstü bir duruma girerler. Soo hyun Kim, Ye ji Seo, Jeong se Oh oyuncu kadrosuyla kendini izletiyor.

Monty Python’s Fyling Circus (1974) – IMDB Puanı: 8,8

Biraz eski şeyler izleyerek gülmek istiyorsanız bu diziyi size öneriyoruz. Graham Chapman, John Cleese ve Terry Gilliam’ın başrollerde yer aldığı 1969 – 1974 arası bu yapımı izleyerek gününüze neşelendirin. Her bölümü 30 dakikadan oluşan dizi toplamda 45 bölümden oluşuyor.

Arrested Development (2019) – IMDB Puanı: 8,7

Düz kafalı bir erkek çocuk olan Michael Bluth, babası hapse girdikten sonra ailenin işlerinin sorumluluğunu alır. Ancak şımarık Michael, aile işlerinde işlevsiz olduğu gibi ailenin diğer üyelerini de kendinden bıktırıyor.

Bir Cevap Yazın