En İyi Netflix Dram Dizileri

Dram dizileri mi arıyordunuz? Sizlere en iyi dram dizileri arasından seçtiğimiz bir liste hazırladık. Eminiz ki hepsini çok beğeneceksiniz. İşte en iyi Netflix dram dizileri listesi. İyi seyirler.

1- My Mister (2018) – IMDb Puanı: 9,0

Pek de güzel olmayan bir dünyada genç bir kadın ile orta yaşlardaki bir adam, birbirleri arasında duydukları sıcaklık ve rahatlığı keşfettiklerinde evlenmek isterler. En iyi Netflix dram dizileri arasında yer alan My Mister, IMDb’den 9,0 puan almayı başarıyor. Lee Sun kyun, Lee ji Eun isimlerinin başrol oynadığı bu yapıma mutlaka bir şans vermelisiniz.

2- Reply 1988 (2015) – IMDb Puanı: 9,1

Güney Kore’nin Seul kentinde küçük bir mahallede yaşayan beş aile ve beş genç çocuğun 1980’li yıllarda başından geçen olaylara tanıklık edeceksiniz. Reply 1988 dizisi sizi 80’li yıllara götürürek bir nostalji havası tattırıyor. 2015 yapımı dizinin IMDB puanı ise 9,1. Lee Hye-ri, Park Bo-gum ve Ryu Jun Yeol’un oyuncu kadrosunda yer aldığı yapımı izlemelisiniz.

3- It’s Okay to Not Be Okay (2020) – IMDb Puanı: 8,8

Anti sosyal çocuklar için kitap yazarı ve oldukça öz verili olan bir psikiyatrinin yolları birbirleri ile kesiştiğinde aralarında duygusal bir bağ oluşur. Bu duygusal bağ zaman ile daha da kuvvetlenir ve aşka dönüşür. Kim Soo hyun, Seo yea ji’nin başrollerde yer aldığı yapıma bir şans vermelisiniz.

4- Start Up (2020) – IMDb Puanı: 9,0

Bir grup genç girişimci, kendi aralarında bir yazılım geliştirme ekibi kurarlar. Bir araya toplanan ekip sanal dünyadaki hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışmalara başlar. Güney Kore’nin yüksek teknoloji endüstrisinin acımasız dünyasında başarı elde etmeye çalışan gençler için aynı zamanda aşk meseleleri de olmaktadır.

5- Stories by Rabindranath Tagore (2015) – IMDb Puanı: 8,9

Rabindranath Tagore, Nobel Ödüllü bir kitap yazarıdır. Bu dizi ise Rabindranath Tagore’un masallarını anlatılıyor. 20. Yüzyılın başlarında Bengal’de geçen bu masal koleksiyonunda hayat buluyor. Hint yapımı diziyi Netflix’ten bulabilirsiniz. Ayrıca 8,9 IMDb puanı alan bu dizi elbette bir şans verilmeyi hak ediyor.

1 yorum

Bir Cevap Yazın