En İyi İspanyol Dizileri

İspanyolların futbolunu izlemek zevklidir. Peki, aynı şeyi dizileri için de söyleyebilir miyiz? En İyi İspanyol Dizileri bulunan harika bir listeyi sizler için hazırladık. İyi okumalar dileriz.

Velvet (2013 – 2016) IMDb: 8,2

1950’li yılların sonlarına doğru Madrid’de bir moda evinin para, moda, dram, karışıklıklar, aşk, kıskançlıklar, komplolar ve hepsinin bir İspanyol hikayesi olarak anlatılmasını konu alıyor.

Vis A Vis (2015 – 2019) IMDb: 8,3

Gönlünü kaptırdığı patronu için kanunları çiğneyen saf kız tercihlerinin bedelini ödemek zorunda. Bir kadın hapishanesinde geçen film, Alba Flores, Maria Isabel Diaz Lago ve Marta Aledo’nun başarılı oyunculuklarından oluşuyor.

El Tiempo Entre Costuras (2013 – 2014) IMDb: 8,4

Adriana Ugarte, Hannah New, Ben Temle gibi oyuncuların yer aldığı İspanyol yapımı dizi, tatlı bir daktilo satıcısının hayatının alt üst olması ile birlikte kendisinden hoşlanan biriyle nişanlanan İspanyol bir terzi ile olan hikayesini konu alıyor.

Gran Hotel (2011 – 2013) IMDb: 8,4

1905’te İspanyol sahil kasabası Cantaloa’da aşk, şantaj, kıskançlık, suç, komedi, komplolar ve arkadan iş çevirmeler… Tüm bunlara şahit olan ise bir aile oteli. IMDb puanı 8,4 olan başarılı dizi 2013 yılında final yaptı. Oyuncu kadrosu ise Adriana Ozores, Amaia Salamanca ve Yon Gonzalez gibi isimlerden oluşuyor.

La Casa de Papel (2017 – devam ediyor) IMDb: 8,4

İspanyol Kraliyet Darphanesi’ni soymak mı? Paraların seri numaralarından yakalanmak çok kolay olur. Onun yerine kendi paralarını bassalar daha iyi değil mi? İşte bu dizi zekası ile büyüleyen Profesör karakteri tam da bunu düşünmüş. Ursula Corbero, Alvaro Morte ve Itziar Ituno oyuncu kadrosuyla izlemeyen herkesin izlemesi gereken bir dizidir.

Narcos (2015 – 2017) IMDb: 8,8

Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hayat hikayesinin anlatıldığı Narcos dizisi gerçekten izlemeye değer. En İyi İspanyol Dizileri listemizin birinci sırasında kendine yer buluyor. Pedro Pascal, Wagner Moura ve Boyd Holbrook dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Buna da göz atın: Sevgiliyle İzlenecek Aşk Filmleri

En İyi İspanyol Dizileri arasında en beğendiğiniz hangisiydi? Lütfen yorumlarda belirtin.

Bir Cevap Yazın