En İyi HBO Filmleri

PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION. ALL RIGHTS RESERVED.

HBO Max üyeliğiniz var ve ne izleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Dert etmeyin sizlere en iyi HBO Filmleri listesini hazırladık. Eminiz ki bu filmleri tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz. İyi seyirler dileriz.

The Dark Knight (2008) – IMDb Puanı: 9,0

PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION. ALL RIGHTS RESERVED.

Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımıyla Batman, Gotham’daki organize suçları sonsuza dek yok etmek için yola çıkar. Üçlü yönetimin etkisi olduğu kanıtlanır, ancak kısa süre sonra kendilerini Gotham’ı anarşiye iten ve Kara Şövalyeyi kahraman ile kanun koyucu arasındaki ince çizgiyi aşmaya daha da yaklaştıran Joker olarak bilinen bir suç dehasının avı olarak bulurlar.

Evelyn x Evelyn (2020) – IMDB Puanı: 8,7

1956 yılında bir Afro Amerikalı çift, çocuklarını kaybettikten sonra umutsuzluğa kapılır. Bazen keder, sadece bizim tek başımıza mücadele etmemiz için ezici olabilir. Natalie Paul ve Jocko Sims’in başrolde olduğu bu yapım 14 dakikalık bir dram kısa filmi. Şüphesiz en iyi HBO filmleri arasında yer alıyor.

The Lord of the Rings (2003) – IMDB Puanı: 8,9

Frodo ve Sam yüzüğü yok etmek için Hüküm Dağı’na doğru ilerlerken Gandalf ve savaşçılar Sauron ve müttefikleri ile son bir yüzleşmeye daha hazırlanır. Elijah Wood, Viggo Mortensen, Sean Astin gibi isimlerin rol aldığı bu film serisinin her bir filmi izlemeye değer.

The Matrix (1999) – IMDB Puanı: 8,7

Neo, matrisin sırrını ona tanıtmak isteyen bazı gizemli figürler tarafından seçilen genç bir yazılım mühendisi ve yarı zamanlı bir bilgisayar korsanıdır. Polisler de onun peşindeymiş gibi görünüyor ve her zaman şüphelendiği şeyi keşfetme şansı yakalıyor. Dünyanın göründüğü gibi olmadığını ve uğursuz bir komplonun iş başında olduğunu fark ediyor.

Too Beautiful (2018) – IMDB Puanı: 8,7

Çok zayıf, çok yaşlı, çok güzel… Naysayers sadece Namibya Flores Rodriguez’in savaşma ihtiyacını besliyor. Onlarca yıldır, bir gün boksta Olimpiyat altın şampiyonluğu kazanmak umuduyla her gün 5 saat antrenman yaptı. Too Beautiful, havana şehrini ve bir kadının kurumsal ön yargı karşısındaki kararlı azmini sinematik olarak ele alıyor.

1 yorum

Bir Cevap Yazın