En İyi Aksiyon Dizileri

En iyi aksiyon dizileri arasından seçtiğimiz bu listeye gerçek bayılacaksınız. Aksiyonun bir saniye bile durmadığı hem animasyon aksiyon dizileri de bulunan bu dizilerin hepsi birbirinden harika. En Çok İzlenen olarak iyi seyirler dileriz…

1- One Punch Man (2015) – IMDb Puanı: 8,8

One Punch Man dizisinde ana kahraman bir dövüşçüdür. Kahramanımız Saitama, daha iyi olabilmek için o kadar çok antrenman yapmıştır ki saçları bu zorlu antrenmanlara dayanamayarak dökülmüştür. Saitama, tek bir yumruk karşısındaki düşmanı alt edebilecek kadar güçlü olmuştur. Saitama savaşlar bu denli kolay şekilde kazanmaktan yorulmuştur. En iyi aksiyon dizileri arasında yer almaktadır.

2- Cowboy Bebop (1998) – IMDb Puanı: 8,9

Cowboy Bebop dizisinde 2021 yılında gezegenler arası seyahat yapılabilmektedir. Ancak gezegenler arası seyahatte bir düzensizlik sorunu vardır. İhmal edilen sistemde çok büyük bir felaket ortaya çıkmıştır. Bu, ay yüzeyinde büyük bir yüzeyin oluşmasına neden olmuştur. Aydan kopan parçalar dünyaya düşer ve bir meteor yağmuruna neden olur.

3- The Boys (2019) – IMDb Puanı: 8,7

Süper kahramanları düşünün. Aklınıza iyi kalpli süper kahramanlar geliyor değil mi? Ancak The Boys’ta süper kahramanlar sanıldığı kadar iyi değil. Süper güçlerini kötü yollara kullanan yoldan sapmış süper kahramanları alt etmeye çalışan bir grup suçlunun başından geçen olaylar anlatılıyor.

4- Suburra: La Serie (2017) – IMDb Puanı: 7,9

2008 yılında Roma yakınlarındaki bir sahil kasabasında bir grup arasında geçen kavga, organize suç, yolsuzlukta nam salmış politikacılar ve Vatikan arasında ölümcül bir savaşa dönüşür. Alessandro Borghi, Giacomo Ferrara ve Eduardo Valdarnini oyuncu kadrosuyla karşımıza gelen Netflix yapımı bu İtalyan dizisi Suburra’yı mutlaka izlemelisiniz.

5- Kingdom (2019) – IMDb Puanı: 8,4

Kingdom filmi, Kore’de Joseon Krallığı döneminde geçmektedir. Ülkeyi çepeçevre saran bir zombi salgını anlatılıyor. Krallığı yıkıma uğratan zombi salgını, insanları canlı yiyen birer yaratığıa dönüştürüyor. Krallığın prensi, salgının kaynağını ve nedenini araştırmak için bir yola çıkar. Bu sıra Kral ise halkı tehdit eden bir başka tehlike ile karşı karşıya kalır. Koronavirüs döneminde izlemek gerçekten zevkli olacaktır.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın