En Heyecanlı Fantastik Filmler

en heyecanlı fantastik filmler

En iyi fantastik filmler arasından seçtiğimiz ve izlemek isteyeceğiniz en heyecanlı fantastik filmler listesini hazırladık.

Wonder Woman (2017) – IMDb Puanı: 7,4

Gal Gadot’ın başrolünü canlandırdığı film Amazon prensesi Diana Price yani Wonder Woman’ın dünyayı keşfetmek adına tropik yaşantısını bırakıp bizim dünyamıza gelmesini konu alıyor. Birçok olağanüstü yetenek ve zekaya sahip olan Wonder Woman, Cennet Adası’nın medeniyete açılan yolculuğu olmayı başarıyor.

Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı (2018) – IMDb Puanı: 8,4

Yenilmezler ekibi bu kez Thanos’u durmakla yükümlüdür. Thanos, evrendeki tüm sonsuzluk taşlarını toplayarak evrendeki tüm nüfusu yarıya indirmek ister. Böylece evrendeki kaynaklar daha uzun bir süre canlılara yeteceğini düşünür. Yenilmezler, dünyayı kurtarmak için birlik olup Thanos’a karşı savaşırlar.

Yenilmezler Son Oyun (2019) – IMDb Puanı: 8,4

Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı filmini izlemeden bunu izlemeyin. Çünkü bir şey anlamayacaksınız. Eğer izlemediyseniz bu kısmın devamını okumayın. Çünkü spoiler var. Yenilmezler, Thanos’a karşı verdiği mücadeleden sonuç alamayınca umutsuzluğa kapılır. Doktor Hulk, yeni bir yol bulur. Ancak bunu yapabilecek tek kişi Tony Stark’tır. Hep birlikte yeniden bir araya gelerek Thanos’un yaptığı kötülüğü geriye çevirmek ister. Tüm ekibin yer aldığı bu film, dünyanın en çok gişe yapan filmi olmayı da başarıyor.

Hobbit 1 Beklenmedik Yolculuk (2012) – IMDb Puanı: 7,8

Sakin Hobbit toprakları The Shire’da yaşayan Bilbo, bir gün büyücü Gandalf ile karşılaşır. Kendini birden efsanevi savaşçı Thorin’in yönetimindeki 13 cücelik bir maceracı grupta bulan Bilbo, bir yolculuğa çıkar. Ejder Smaug’dan Erebor’un kayıp Cüce Krallığı’nı geri almak isterler. Goblinler, Orklar, Warglar, Büyücüler ve Dev Örümcekler ile savaşmak zorunda kalırlar.

Thor Ragnarok (2017) – IMDb Puanı: 7,9

Thor, doğduğu topraklar olan Asgard’a geri döner. Babası Odin’in yerinde Loki’yi görür. Babasını aramaya gittiklerinde ablası Hela ile karşılaşır. Ablası tahta geçmek ister fakat kötü niyetli olduğu için Thor ve Loki buna izin vermek istemez. İki kardeş Hela’yı durdurmak için savaşır. Chris Hemsworth, Tom Hiddlestone ve Cate Blanchett’in başrollerde yer aldığı Thor Ragnarok filmi, listenin en heyecanlı fantastik filmler olmayı başarıyor.

1 yorum

Bir Cevap Yazın