En Çok Tavsiye Edilen Aksiyon Dizileri

Bu dizileri mutlaka başkalarından duymuş olmalısınız. En iyi aksiyon dizileri bulunan listede en çok tavsiye edilen aksiyon dizileri yer alıyor. İyi seyirler.

1- The Dark Crystal: Age of Resistance (2019) – IMDb Puanı: 8,5

Siyah Kristal: Direniş Çağı animasyon dizisinde, Skeksis gücünün arkasındaki korkunç gerçeği keşfeder. Öte yandan dünyayı kurtarmak adına büyük bir seyahate çıkmakta olan üç Gelfling’in hikayesi de dizi de anlatılıyor. Animasyon dizisi, IMDb kullanıcılarından 8,5 puan almayı başarmış.

2- La Casa De Papel (2017) – IMDb Puanı: 8,4

Bir soyguncu olarak düşünün. Darphaneye girdiniz ne yaparsınız? Kasalardaki tüm kasaları boşaltır mısınız? Peki, çaldığınız paraların seri numarasından sizi bulmaları ne kadar kısa sürer? Hiç bunu düşündünüz mü? Zekasına hayran bırakan Profesör’ün enfes planı ile bir grup soyguncu İspanyol Kraliyet Darphanesi’ne girer ve burada tam tamına 2,4 milyar dolar para basarlar.

3- Spartacus: Blood and Sand (2010) – IMDb Puanı: 8,5

Romalılara karşı isyan çıkartan Gladyatör Spartacus’un hayatı bu dizide anlatılıyor. Romalıların müttefiki olduğu zamandan, ihanetine ve gladyatör olmasına kadar hatta liderlik ettiği isyana ve isyanın sonucuna kadar her şey Spartacus dizisinde anlatılıyor. 34 bölümden oluşan dizi baştan aşağı aksiyon dolu.

4- Spartacus: Gods of the Arena (2011) – IMDb Puanı: 8,5

6 bölümden oluşan mini dizi Spartacus: Arena Tanrıları, Spartacus’un gelişinden kısa bir süre önce Batiatus Evi düşmanlarından ve kendi arenasındaki birçok farklı zorlukla karşı karşıya kalmasını anlatıyor. En çok tavsiye edilen aksiyon dizileri arasında yer almayı başarıyor.

5- Avatar: The Legend of Korra (2012) – IMDb Puanı: 8,4

Animasyon dizi, Son Hava Bükücü Aang’ın döneminde 70 yıl sonra geçiyor. Güney Su Kabilesi’nde sinirli, özgür ve bir o kadar da korkusuz olan Korra’nın birbirinden heyecanlı maceraları anlatılıyor. Yeni avatar Korra, üç elementte de ustalaşmıştır. Öğrenemediği tek element havadır. Bu elementte de ustalaşmak için Aang’in oğlu Tenzin’den eğitim almak için Cumhuriyet Şehri’ne gitmelidir. Korra vakit kaybetmeden bir an önce yola koyulur. Ancak geldiği yerde beklediği kadar huzurlu bir ortam bulamaz.

Bir Cevap Yazın