En Çok İzlenen Netflix Gençlik Dizileri

Netflix gençlik dizileri gerçekten eğlenceli ve lise hayatını başarılı anlatan dizilerdendir. Peki, en iyi Netflix gençlik dizileri hangisi? İşte en çok izlenen Netflix gençlik dizileri listesi…

Sex Educaton (2019) – IMDb Puanı: 8,3

Annesi seks terapisti olan genç Otis Milburn, okulda bir yer altı seks terapisi kliniği kurmak için lisedeki sınıf arkadaşı Maeve Wiley ile iş birliği yapar. İkili birlikte öğrencilere seks terapisi hizmeti verir. Maeve Wiley, müşteri bulurken Otis Milburn ise annesinden kaptığı bilgilerle kişilerin cinsel hayatlarına yardımcı oluyor. İlk bölümü 2019 yılında yayınlanan Sex Education’ın şu anda iki sezonu yayınlandı. Üçüncü sezon ise 2021 yılında gelecek.

13 Reasons Why (2017) – IMDb Puanı: 7,6

Jay Asher’ın en çok satan kitaplarından uçaklanan 13 Reasons Why, trajik bir şekilde intihar eden Hannah Baker’ın sınıf arkadaşlarına bıraktığı ses kasetleri üzerinde geçiyor. Clay Jensen, arkadaşı Hannah’ın ona ve diğerlerine bıraktığı ses kasetlerini dinler. Bu kasetlerde Hannah, intihar etmesinin 13 sebebinden bahseder. Dizi dört sezon sonrasına final yaptı. En Çok İzlenen Netflix Gençlik Dizileri arasında yer alıyor.

Elite (2018) – IMDb Puanı: 7,6

Ülkenin en elit insanları çocuklarını ülkenin en seçkin okullardan Las Encinas’a gönderirler. Yaşanan bir deprem sonrasında yıkılan okuldan işçi sınıfındaki üç öğrenci zengin okuluna kabul edildi. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasında br çatışma, cinayetle sonuçlanan bir fırtınaya sebep oldu. Peki, cinayeti kim işledi?

Riverdale (2017) – IMDb Puanı: 6,9

Zengin ve popüler Blossom ikizlerinden biri 4 Temmuz’da ölür. Ölüm olayından sonra küçük bir kasaba olan Riverdale cinayeti araştırır. Dizide yeni öğrencileri, ilişkileri ve 4 Temmuz’daki cinayetin gizemlerini ortaya çıkan yeni okul yılı ise Eylül ayında başlayacaktır. Camila Mendes, K. J. Apa ve Lili Reinhart; Riverdale dizisinin başrol kadrosunu oluşturuyor.

Everything Sucks (2018) – IMDb Puanı: 7,5

1990’lı yılların Oregon’unda birdeki A/V kulübünün üyeleri drama kulübünün üyeleri ile büyük bir çatışmaya girer. 2018 yılında ilk bölümü yayınlanan Everything Sucks, tek sezondan ve toplamda 10 bölümden oluşuyor. Dizide Patch Darragh, Peyton Kennedy ve Jahi Di’Allo Winston başrolleri paylaşıyor.

Bir Cevap Yazın