En Çok İzlenen Netflix Dram Dizileri

En Çok İzlenen Netflix Dram Dizileri

Dram dizileri mi aramıştınız? Biz sizin en iyi dram dizileri listesini hazırladık. İşte sizler için hazırladığımız en çok izlenen Netflix dram dizileri listesi. İyi seyirler dileriz.

1- The Queen’s Gambit (2020) – IMDb Puanı: 8,8

1950’li yıllarda bir yetimhanede kalan genç bir kız, satranç konusunda şaşırtıcı bir performans sergiler. Aynı zamanda bağımlılıkla mücadele eden genç kız beklenmedik bir anda satranç yıldızlığına doğru yola çıkar. Anta Taylor Joy, Marielle Heller ve Bill Camp’in oyuncu kadrosunda yer aldığı The Queen’s Gambit, 2020 yapımı bir ABD dizisidir.

2- When They See Us (2019) – IMDb Puanı: 8,9

Central Park’ta haksız yere acımasız bir saldırıyla suçlanan Harlemli beş genç siyahi bir kabusta mahsur kalır. Gerçek bir hikayeden konu alınan yapım, Amerika’daki siyahilere karşı yapılan ırkçılığı en iyi şekilde anlatan yapımlardan bir tanesidir. Asante Black, Caleel Harris, Jharell Jerome, Marquis Rodriguez, Ethan Herisse dizinin başrollerini oluşturuyor.

3- Zindagi Gulzar Hai (2012) – IMDb Puanı: 8,9

Güçlü ve iradeli olan Kashaf, orta sınıfta yer almaktadır. Kashaf aynı zamanda kaygısızdır da. Bir gün oldukça zengin olan Zaroon ile üniversitede tanışır. Ancak birbirlerine aşık olmadan önce her birinin başarıya ulaşması, sonunu getirmesi gereken bir hedefleri vardır. İki aşık, birbirleri ile ilişki yaşamadan önce bu hedefleri uğruna çalışmaya başlarlar.

4- Black Mirror (2019) – IMDb Puanı: 8,8

Black Mirror, şüphesiz en çok izlenen Netflix dram dizileri listesinde birinci sırada yer almayı hak ediyor. Bu bilim kurgu antoloji dizisi, insanlığın en büyük yenilikleriyle en karanlık iç güdülerinin çarpıştığı sapkın ve yüksek teknolojili bir yakın geleceği anlatıyor. Her bölümünde farklı bir konuyu ele alan Black Mirror, sizi teknolojiden korkutabilir.

5- Dark (2020) – IMDb Puanı: 8,8

Almanya’nın bir kasabasında kaybolan bir çocuk, zaman kavramını baştan aşağı değişiyor. Kayıp bir çocuk, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkaran dört aileyi çılgınca bir cevap arayışını sokuyor. Louis Hofmann, Jordis Triebel, Maja Schöne ve Oliver Masucci’nin yer aldığı Dark dizisini kesinlikle izleyin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın