En Çok İzlenen Brad Pitt Filmleri

fight club en çok izlenen Brad Pitt filmleri

1963 yılında ABD’nin Oklahoma eyaletinde doğan Brad Pitt, oyunculuk kariyeri boyunca birçok filmde oynadı. Oynadığı çoğu filmin kült filmler olduğunu söylemek mümkün. İşte en çok izlenen Brad Pitt filmleri yazımızda.

5- Legends of the Fall (İhtiras Rüzgarları) (IMDb: 7,5)

Legends of the Fall

Filmimiz 1800’lü yılların sonlarında geçmektedir. Savaş gazisi olan Albay William Ludlow, üç erkek çocuğunu Montana’da bir çiftlikte annesiz şekilde tek başına büyütmüştür. Diğerlerine göre daha çok maceraperest olan çocuklar, bunun için babalarına minnettardırlar. Çocuklardan birinin nişanlısı olan Susannah, şehirden kırsala geldiğinde ailenin hayatını baştan aşağı değiştirir. I. Dünya Savaşı’nın patlak vermesi ile işler karışır.

4- Sleepers (Kardeş Gibiydiler) (IMDb: 7,6)

sleepers

Robert de Niro, Kevin Bacon, Dustin Huffman gibi isimlerin de bulunduğu Sleepers filmi New York’un en tehlikeli bölgelerinden birinde yaşayan bir grup gencin hayatı hikayesini konu ediniyor. Dört genç, bir zaman yanlışlıkla bir adamın yaşamını tehlikeye sokan bir hataya sebep olurlar. Böylece bir yıl ıslahevi cezası alırlar. Gardiyanlar tarafından günlerce işkence gören gençler, hayatları boyunca bu travmayı taşırlar.

3- Fury (IMDb: 7,6)

fury

Fury filmi, 2. Dünya Savaşı’nın son günlerinde geçiyor. Bir grup askerden oluşan müfrezenin, 300 düşman askeriyle tüm talihsizliklere rağmen çatışmak zorunda katıldığı 24 saati anlatıyor. Beş askerlik ekip, Almanya’da savaşında ortasında bir başlarına kalırlar. Sayıları gibi cephaneleri de oldukça azdır. Komutan Wardaddy’nin görevi Nazi birlikleri tarafından kuşatılan ekibini bölgeden sağ salim çıkarmaktır.

2- Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi (IMDb: 7,8)

benjamin button

Birinci Dünya Savaşı yaşanırken saatçilik ile uğraşan bir adam savaşta oğlunu kaybeder. Bu adam savaşa giden tren istasyonundaki saati geriye doğru dönmesini sağlar. Amacı ise savaşa gidenlerin geri dönmesini sağlamaktır. Savaşın son günü doğan Benjamin Button, hayatını tersten yaşamaya başlar. Hayatının ilk yıllarında seksenli yaşlarda biri olarak görünür. Yıllar aktıkça gençleşmeye devam eder.

1- Fight Club (Dövüş Kulübü) (IMDb: 8,8)

fight club en çok izlenen Brad Pitt filmleri

Herhangi birinden film tavsiyesi istediğinizde size söyleyeceği bir film kesinlikle Dövüş Kulübü’dür. Eğer siz hâlâ filmi izlemediyseniz bilmeniz gereken bir şey var… Dövüş kulübünün ilk kuralı: Asla dövüş kulübü hakkında konuşma…

Buna da göz atabilirsiniz:

En Çok İzlenen Brad Pitt Filmleri arasından en çok hangisini beğendiniz?

1 yorum

Bir Cevap Yazın