En Çok İzlenen Aile ile İzlenecek Filmler

babamın penguenleri

Hayatta en değer verdiğimiz aile bireylerimizle kaliteli vakit geçirmek hepimizin istediği bir şeydir. Güzel ve sürükleyici bir film olsa kim izlemek istemez ki. İşte aile ile izlenecek filmler.

1- Wonder (Mucize) (IMDb: 8,0)

wonder

Aynı isimde bir romandan uyarlanan film, August Pullman isimli bir çocuğun gerçek hikayesini anlatıyor. Küçük Pullman’ın yüzü diğer çocuklardan biraz daha farklı. Pullman kötü hissetmesin diye annesi, babası ve ablası onun her daim yanında oluyorlar. Bazı zorba çocuklara karşı en yakın arkadaşı onun yanında oluyor. Dram dolu bu filmi ailenizle izlemelisiniz.

2- Vahşetin Çağrısı (The Call of the Wild) (IMDb: 6,8)

vahşetin çağrısı

Jack London’ın aynı isimli romanından uyarlanan bu film, Alaska’nın zorlu doğa şartları altında hayatta kalmaya çalışan bir kızak köpeğinin hikayesini anlatıyor. Köpeğimiz Kaliforniya’da konforlu bir hayat sürerken birden kendini vahşi doğanın içinde buluyor. 2020 yapımı filmde hem mücadele etmeyi hem de gerçek dostluğu bir kez daha anlayacaksınız.

3- Köpek Adası (Isle of Dogs) (IMDb: 7,9)

köpek adası

Megasaki City’deki tüm köpekler, bir gün şehirden sürgün edilir. İster ev köpeği olsun ister sokak köpeği, ayrım yapılmaksızın hepsi büyük bir çöp döküm alanına gönderilir. Bu köpeklerden biri de 12 yaşındaki Spots’dur. Spots’un sahibi Atari Kobayashi, köpeğini aramaya çıkar. Arama macerasında birçok yeni köpekle tanışır.

4- Geleceğe Dönüş (Back to the Future) (IMDb: 8,5)

geleceğe dönüş

Çatlak bir bilim insanı Dr. Brown, zaman yolculuğu yapan bir araba icat eder. Zaman yolculuğu aracını ilk kullanan küçük Marty, yanlış bir hesaplamayla gelecek yerine geçmişe gönderilir. Geçmişte yaptığı en ufak bir hamle gelecekteki kendi kaderini doğrudan etkiler. Marty her hareketine dikkat ederek geleceğe dönmeye çalışır.

5- Babamın Penguenleri (Mr. Popper’s Penguins) (IMDB: 6,0)

babamın penguenleri

Tom Popper, eşiyle boşandıktan sonra babasından kendisine miras kalan altı penguenle birlikte yaşamaya başlar. İlk başlarda onları bir hayvanat bahçesine götürmek istese de çocukları penguenleri çok sevince onlar için evini kış parkına çevirir.

Önerilen Yazı: Soygun Meraklıları için: En İyi Soygun Filmleri

Siz de aile ile izlenecek filmler arasına ekleme yapmak ister misiniz? Yorumlarda en sevdiğiniz aile filmlerini belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın