En Çok İzlenen 5 BluTV Orijinal Dizisi

Sıfır Bir BluTV orijinal dizisi

Türk dizi ve film platformu olan BluTV’de onlarca içerik bulunuyor. Sizlere yardımcı olabilmek için en çok izlenen 5 BluTV orijinal dizisi bir araya getirdik.

1- Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi

Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi

Behzat Ç. dizisini bilmeyeniniz yoktur. BluTV’de hem eski hem de yeni sezonlarını bulabilirsiniz. Ankara’da bir cinayet bürosunda çalışan Behzat Ç; korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatik bir kişiliğe sahiptir. Tüm meslektaşları zamanla üst makamlara terfi ederken o hep dedektif kalır. Suçluları yakalamak için kendine has yöntemleri kullanırken her zaman başını belaya sokar. Kurallara uymaz, kendi kurallarını oluşturur.

2- Masum

Masum

Emekli polis Cevdet ve eşi, şehirden uzak bir köyde mutlu ve huzurlu yıllar geçirmeyi hayal etmiştirler. Ancak bir gün küçük oğulları gece yarısı korkunç bir haberle anne babasının evine gelir. Bu, çiftin hayallerini biraz daha ertelemesine sebep olur. Cevdet, eski mesleğine geri dönmek zorunda kalır.

3- Sıfır Bir

Sıfır Bir

İlk olarak YouTube’da yayınlanarak başlayan ve başarısıyla BluTV platformuna gelen Sıfır Bir, Adana’da yaşanan yasa dışı olayları anlatır. Dizide kan, cinayet, küfür her türlü aksiyonu, gerilimi bulabilirsiniz. Savaş, Cio ve Özgür yaşadıkları mahalleye göz kulak olmak, Adana’daki kirli işlere son vermek için mücadeleye etmeye canı pahasına söz verirler.

4- Alef

Alef BluTV orijinal dizisi

Kemal, hırslı ve başarılı bir dedektiftir. Tecrübeli ortağı Settar ile birlikte İstanbul Boğazı’nda bulunan bir cinayeti araştırmakla görevlendirilir. Kemal ve Settar, bu olayla ilgilenirken ardı arkası kesilmeyen cinayetler başlar. İki dedektif bu gizemli cinayetleri çözmeye çalışırken, onlara üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan Yaşar da yardım eder. Ekip, cinayetlerle ilgili araştırmalar yaparken yüzyıllardır saklanan sırları ortaya çıkarır.

5- Aynen Aynen

Aynen Aynen

Emir ve Nil’in eğlenceli ilişki hayatını kadın-erkek ilişkisinin komik ve gerçekçi yanlarıyla karşımıza getiren bu dizi, izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatıyor. Çift arasında zaman zaman zıtlıklar oluşurken birbirlerine olan tutumu eğlenceli anlara ön ayak oluyor. Bir Kadın Bir Erkek dizisi ile benzer bir formata sahiptir.

Önerilen Yazı: Sıkılmadan İzlenecek Yabancı Dizi Önerileri

En iyi 5 BluTV Orijinal Dizisi arasına sizin de eklemek istediğiniz diziler var mı? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın