Bitirmeden Kalkmayacağınız Netflix Dram Dizileri

Bitirmeden Kalkmayacağınız Netflix Dram Dizileri

En iyi dram dizileri arasından seçerek oluşturduğumzu bu listeyi çok beğeneceğinize eminiz. Çünkü bu dizilerin tamamı bitirmeden kalkmayacağınız Netflix dram dizileri listesini oluşturuyor.

1- La Nina (2016) – IMDb Puanı: 8,7

Eski bir Kolombiyalı gerilla savaşçısı, topluma yeiden katılmaya çalışırken travmatik anılarının üstesinden gelmeye çalışır. Bu eski asker için pek kolay bir süreç olmayacaktır ancak tüm yaşadıklarını unutmak içinden elinden geleni yapar. Ana Maria Estupinan, Sebastian Eslava ve Juan Sebastian Aragon oyuncu kadrosuyla karşımıza gelen La Nina, IMDb’den 8,7 puan almış. Aynı zamanda bitirmeden kalkmayacağınız Netflix Dram dizileri listesinde de yer almayı başarıyor.

2- Merli (2015) – – IMDb Puanı: 8,6

Bir lisede felsefe öğretmenliği yapan adam pek görülmedik bir yapıya sahiptir. Felsefe öğretmeni, birkaç aileyi ve personeli kızdırınca işler karışır. Aynı zamanda bazı ebeveynler ile de aşk yaşar. Öğretmen tüm öğrencilere ilham verdiği gibi eşcinsel oğluna da aynı samimiyet ile yaklaşır. 2015 yapımı Merli, tek sezondan oluşuyor ve Netflix’te yer alıyor. Francesc Orella, David Solans ve Candela Anton başrolleri oluşturuyor.

3- Mindhunter (2019) – IMDb Puanı: 8,6

1970’li yılların son dönemlerinde iki FBI ajanı, cinayetin içine kadar girerek, tedirgin bir şekilde tamamen gerçek canavarların inine yaklaşarak suç bilimi geniş bir alana yayıyor. Oyuncu kadrosunda Jonathan Groff, Anna Torv ve Holt McCallany isimlerinin yer aldığı Mindhunter’ı mutlaka izleyin.

4- Misaeng (2014) – IMDb Puanı: 8,6

GED’den başka bir şey olmayan ve oyun oynamaya yönelik stratejilerle donatılmış bir ofis stajyeri, kurumsal dünyanın soğuk gerçekliğine atıldığında ortada dımdızlık ve bir başına kaldığını fark eder. 2014 yapımı Misaeng dizisi yalnızca bir sezondan oluşuyor. IMDb puanı ise 8,6.

5- Peasants Rebellion (2018) – IMDb Puanı: 8,7

Feodalist Lübnan’a çiftçiler, ezilen vatandaşları savunan bir devrimci figürün liderliğinde soylu kişilerin adaletsiz sınıf ayrımına karşı ayaklanma kararı alırlar. Peki, ayaklanma başarılı olacak mı? Çiftçiler istedikleri konforlu yaşama ulaşacaklar mı? Hepsi Peasants Rebellion dizisinin içinde. Ward El Kal, Aimee Sayah, Carlos Azar isimleri dizinin oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın