Birbirinden Güzel HBO Dizileri

HBO Max, dizi ve film paylaşan bir dijital platformdur. Televizyon dizileri ve filmleri ile son zamanlarda ön plana çıkmayı başardı. Peki, en iyi HBO dizileri nelerdir? İşte sizler için hazırladığımız birbirinden güzel HBO dizileri listesi…

5- Pride and Prejudice (1995) IMDb Puanı: 1995

Esprili bir dile sahip olan Elizabeth Bennet, kartpostal kırsalının, küçük kasa toplantı odalarının ve görkemli İngiliz evlerinin fonunda mağrur Darcy’nin aklını başından alıyor. Jennifer Ehle, Susannah Harker, Colin Firth, Julia Sawalha gibi isimlerin yer aldığı yapım IMDb’den 8,8 puan almayı başararak birbirinden güzel HBO dizileri listemize girmeye hak kazanıyor.

4- Anthony Bourdain Parts Unknown (2013) IMDb Puanı: 8,8

Dünyaca ünlü şeflerden biri olan Anthony Bourdain, dünyanın farklı yerlerinde az bilinen yerleri ve farklı kültürleri keşfetmek için dünyayı dolaşıyor. En çok satan yazar unvanını alan ve Emmy ödülü sahibi televizyoncu Anthony Bourdain’in bu belgeselini takip etmelisiniz.

3- Adventure Time Distant Lands (2020) IMDb Puanı: 8,8

Galaksinin en uzak köşelerinde acil bir durum olduğunda macera için kablolu bir kahramana ihtiyacınız var. Neyse ki The Drift olarak bilinen mahkum uzay istasyonu için BMO tam zamanında yetişti. Evrendeki ev sevimli robot, bu yabancı dünyayı kurtarmak ve insanların yok olmanın eşiğinde olmasının gerçek nedenini ortaya çıkarmak için uğraşıyor. BMO’ya genç bir bilim adamı olan Y5 ve şekil değiştiren bir droid olan Olive yardım ediyor.

2- The Great Pottery Throw Down (2015) IMDb Puanı: 8,6

Türünün tek örneği olan çömlekçilik ustaları “En İyi Potter” unvanı için çabalıyor. Bu yarışma programını izlerken çok eğleneceksiniz. The Great Pottery Throw Down, çömlekçiliğin muhteşem dünyasına hayat veriyor.

1- Hunter x Hunter (2011) IMDb Puanı: 8,9

Bol zenginlikler, gizi hazineler, korkutucu canavarla ve egzotik yaratıklar dünyanın dört bir yanına dağılmış durumda… Gon, bilinmeyeni aramak için hayatını riske atan profesyonel bir avcı olma yolculuğuna çıkar. Yol boyunca, diğer avcılarla tanışır. Gon, hayatının sınavını verdiği bu yolu başarıyla tamamlayarak dünyanın en iyi avcısı olabilir mi? Vahşi ve destansı yolculuğuna tanıklık edin.

Bir Cevap Yazın