Birbirinden Güzel 5 Netflix Animasyon Dizisi

Birbirinden Güzel 5 Animasyon Dizisi

Animasyon dizisi arıyor ama bulamıyor musunuz? Üzülmeyin, sizleri için birbirinden güzel 5 Netflix animasyon dizisi derledik.

1- Rick and Morty (IMDb Puanı: 9.2)

Rick and Morty

Yaşlı ve alkolik bilim adamı Rick ve saf torunu Morty ile birlikte amansız maceralarını anlatan bu dizi en çok izlenen Netflix animasyon dizilerinin başında yer alıyor. İlk çıktığından beri hayranlıkla izlenen Rick and Morty, bilim kurgu türünde animasyon dizisi arayanların ilk tercihi olmalıdır. Rick ve Morty’nin boyutlar arası seyahatlerinde başlarına gelen olayları izlerken çok seveceksiniz. Adult Swim tarafından yapılan dizinin 4 sezonu Netflix’te yayınlanmış durumda.

2- Bojack Horseman (IMDb Puanı: 8.7)

Bojack Horseman Netflix Animasyon Dizisi

Yetişkinlere yönelik animasyon dizilerinden bir diğeri de Bojack Horseman. Kendisi bir at olan Bojack, popülerliğini yitirmiş eski bir aktör. İşleri yoluna koyabilmek ve biraz para kazanmak için biyografisini yazarak para kazanmak istiyor. Bojack’in başından geçenler izleyiciyi bazen güldürürken bazen de hüzünlendiriyor. Tek bildiğimiz izleyiciyi kesinlikle memnun edecek bir dizi.

3- Love, Death & Robots (IMDb Puanı: 8.6)

Love, Death & Robots

Her bölümü farklı bir konuyu ele alan antoloji animasyon dizimiz Netflix animasyon dizileri listemizde kendine yer buluyor. İzlediğiniz her bölüm size farklı duyguları yaşatabilir. Bir bölümde gülerken başka bir bölümde kahkaha atabilirsiniz. Tabii bazı bölümler korkutucu olabilir. Peki, sizin en sevdiğinizi Love, Death & Robots bölümü hangisi olacak?

4- Final Space (IMDb Puanı: 8.3)

Final Space

Başkahramanımız Gary’nin başına gelmedik talihsizlik kalmıyor. Gary, uzun süren bir tutsaklığın sonunda Avocato ile büyük bir maceranın içine girer. İstemeseler de bir takım olan kahramanlarımız, Avocato’nun oğlunu bulmak için galaksiyi dolaşıyorlar. Bu seyahat boyunca başlarından geçen olaylar hem eğlenceli hem de heyecan verici. Animasyon dizisi seviyorsanız izlemeden geçmemelisiniz.

5- Disenchanment (IMDb Puanı: 7.2)

Disenchanment

Prenses Bean’in kral babası, kızını istemediği kişilerle evlendirmek istiyor. Evlenmek istemeyen Bean, kraliyet ailesinin bir üyesine yakışmayacak hareketlerde bulunuyor. Evlilikten kaçmasına Bean’in kendi iblisi yardım ediyor. Güzel bir ikili olan Bean ve İblis’e, mutluluk diyarından kaçan Elfo eşlik ediyor. Bu üçlünün komik maceralarını bir solukta izleyeceksiniz. The Simpson’ın yaratıcıları tarafından yapılan Disenchanment’in yayınlanmış iki sezonu onar bölümden oluşuyor.

Önerilen Yazı: Tüm Zamanların En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi

Birbirinden Güzel 5 Netflix Animasyon Dizisi listesine eklemek istediğiniz diziler var mı? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın