Bir Oturuşta İzlenecek HBO Dizileri

Son zamanlarda çok fazla kişi tarafından tercih edilen HBO platformunu duymuşsunuzdur. Peki, en iyi HBO dizileri hangisi? İşte bir oturuşta izlenecek HBO dizileri listesini sizler için hazırladık. İyi seyirler dileriz.

5- Oz (1997) IMDb Puanı: 8,7

Bir adamı cezalandırmak mı istiyorsun? Onu Oswald Maksimum Güvenlik Hapishanesine gönderin. Oz’daki mahkumlar, hapishanenin ‘Emerald City’ birimine girerlerse şanslı sayılırlar. Canlı çıkarlarsa daha da şanslılar. HBO, bir hapishanedeki bu deneysel hapishanenin ıslah memurları ve mahkumları hakkındaki bu cesur drama dizisini sunuyor.

4- Gomorrah (2014) IMDb Puanı: 8,7

Organize suç örgütleri, İtalya’nın Napoli kentindeki yoksulluktan etkilenen dinamik ve sürekli değişen yeraltı dünyasında savaşlarla mücadele ediyor ve kısa süreli ittifaklar kuruyor. Savastano klanının oğlu ve varisi Gennaro ve bu klanın subaylarından biri olan Ciro Di Marzio, her zamankinden daha yükseklere çıkma konusunda büyük hırslara sahip. Önümüzdeki yol kanlı ve acımasız ve aileleri riske girecek.

3- Curb Your Enthusiasm (2000) IMDb Puanı: 8,7

Larry David her şeye sahip bir adamdır. Peki, öyleyse neden bütün hayatını alt üst etmeye niyetli gibi görünüyor? Onu evde, işte ve şehrin her bir bölgesinde takip eden ve hem kurgusal hem de gerçek hayattaki kişilikleriyle çeşitli çıkmazlara girerken onu takip eden bu çok beğenilen çok yönlü komedi dizisinde Jeff Garlin ve Cheryl Hines başrolde yer alıyor.

2- Age of Big Cats (2018) IMDb Puanı: 8,7

Bu benzeri görülmemiş Age of Big Cats isimli belgesel serisinde, en son gerçekleşen bilimsel keşifler, büyük kedilerin yani aslanların, kaplanların ve diğerlerinin olağanüstü yaşamlarına tarih öncesine yeni bir ışık tutuluyor. Bir oturuşta izlenecek HBO dizileri arasında bu belgesele de yer verdik.

1- Stephen Hawking’s Favorite Places (2016) IMDb Puanı: 8,9

Başarılı belgeselleri ile ön plana çıkan HBO Max platformunda yer alan bir başka belgesel de ünlü fizikçi Stephen Hawking’in evrendeki en sevdiği yerleri ziyaret etmek için epik boyutlarda gerçekleştirdiği bir uçuşla anlatılıyor. Stephen Hawking’s Favorite Places belgeseli, IMDB’den 8,9 puan almayı başarmış.

1 yorum

Bir Cevap Yazın