Az Bilinen Netflix Dizileri

Ragnarok az bilinen netflix dizileri

Dünyaca ünlü dizi ve film izleme platformu Netflix, bünyesinde binlerce yapımı bulunduruyor. Her ne kadar bazı yapımlar popülerliği ile öne çıksa da geri planda kalan birbirinden harika yapımlar da var. Sizler için az bilinen Netflix dizileri listesini hazırladık!

5- Derry Girls

derry girls

90’lı yıllarda Kuzey İrlanda’da yoğun çatışmaların gerçekleştirdiği bir zamanda bir grup arkadaşın hikayesi Derry Girls dizisinin konusu oluyor. Katolik ve Protestan mezhebine bağlı kişiler arasında kavga, tartışma hiçbir zaman sona ermiyor. Bu dönemde yaşayan Erin, Orla, Clare, Michelle ve James adlı arkadaşlar bir Katolik lisesinde eğitim görüyorlar. Dini ve siyasi çatışmaların boy gösterdiği yıllarda hem ergenlik hem de bu sorunlarla başa çıkmaya çalışan gençler kendilerini maceranın ortasında bulur.

4- The Last Kingdom

The Last Kingdom

Uhtred bir İngiliz Kralı’nın oğludur. Babası bir savaşta öldürülünce Uhtred, Kont Ragnar’ın kölesi olarak Paganların yaşadığı bir yere sürüklenir. Çocukluğu burada geçen Uhtred, Kont Rangar’ın uğradığı bir suikast sonucu doğduğu topraklara geri döner. Ölen İngiliz Kralı’nın yerine Uhtred’in amcası geçmiştir. Tahtı geri almaması için yeğeni Uhtred’e bir iftira atar ve Kont Ragnar’ı onun öldürdüğünü söyler. Uhtred’in başına gelenlerden kurtulması için yardım alacak kimsesi yoktur.

3- The Order

The Order

The Order, canavarlar ve sihirlerle dolu gizli bir evrendir. The Order dizisi ise bu gizli evrene giren Jack Morton isimli gencin kendini ve bulunduğu yeni evreni keşfetme hikayesini konu alıyor. Jack, olayın içine girdikçe kendisi ve ailesi hakkında sırlar keşfeder. Kurt adamlar ve büyücüler arasında geçen bir savaşa katılır.

2- 3%

3%

Bir dünya düşünün. Dünyanın bir kısmı modern, zengin, rahat bir hayat sürerken diğer taraf ise maddi olarak sıkıntıda açlık ve sefalet için yaşamın zorluklarıyla yüzleşmektedir.  Bu şartlar altında yaşayan insanlara dünyanın rahat olan tarafınad geçmeleri için bir şans verilir. Ancak bu şans o kadar kolay kazanılmayacaktır. Çünkü insanların sadece %3’ü diğer tarafa geçeceklerdir.

1- Ragnarok

Ragnarok az bilinen netflix dizileri

Norveç’te bulunan küçük bir kasabada yaşananları konu alan Ragnarok dizisinde Edda kasabası ılık kışlar ve şiddetli yağmurlar geçirmektedir. Bölge sakinleri duruma “Dur!” denilmezse kıyametin yakın olduğunun farkındadır.

Önerilen Yazı: Küçükken Severek İzlediğimiz 5 Çizgi Film

Az Bilinen Netflix Dizileri arasında en sevdiğiniz hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın