2020 Yılının En Seksi Dizi Sahneleri

sex education 2020 yılının en seksi dizi sahneleri

İyisiyle, kötüsüyle 2020 yılının da sonuna yaklaştık. Pek iyisi vardı diyemeyiz aslında. Pandemi, depremler, diğer sıkıntılar derken unutulmayacak bir yıl oldu. Peki sizlere 2020 yılının en seksi dizi sahneleri listesini hazırladık desek? İşte yazımız!

5- Lenina ve John (Brave New World) (IMDb: 7,1)

brave new world

Brave New World adlı Aldous Huxley romanından uyarlanan bir bilim kurgu filmi olarak karşımıza gelen dizi, gelecek yıllarda üreme alanında çağ atlayan insanlığı konu alıyor. Öyle bir gelecek ki savaşların ve yoksulluğun olmadığı toplumların refah içinde yaşadığı bir düzende geçiyor. Ancak bu refah ortam oluşturulurken yaşanan gerçekler gün yüzüne çıkınca işler karışıyor.

4- Küvet Sahnesi (Dark Desire) (IMDb: 6,4)

dark desire

Alma Solares, üniversitede profesörlük yapan ve aynı zamanda başarılı bir avukattır. Leonardo ise bir yargıçtır ve Alma Solares ile evlidir. Arkadaşı boşanan Alma, ona yardımcı olmak için birlikte tatile çıkarlar. Genç Alma, 23 yaşındaki Dario Guerro ismindeki bir adamla tanışır ve hayatı karışır.

3- Parti Sahnesi (White Lines) (IMDb: 6,6)

white lines

White Lines, bir kadının ünlü bir DJ olan ve yıllar önce Ibiza’da kaybolan erkek kardeşinin sır dolu ölümünü çözmeye çalışmasını konu alıyor. Başarılı DJ, bir gün gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. 20 yıl geçtikten sonra cesedi ortaya çıkan DJ’in kardeşi genç kadın, olayın perde arkasını öğrenmek için her şeyi yapar.

2- Billy ve Ruby (Run) (IMDb: 6,2)

run

Billy ve Ruby yıllar önce ayrılan iki kişidir. İkili ayrılmadan önce birbirlerine bir söz verir. Eğer bir gün biri diğerine “Koş” diye mesaj atar ve diğerinin hayatını buna uygunsa her şeyi arkada bırakıp birlikte kimselerin olmadığı yerlere gideceklerine dair anlaşma yaparlar. 15 yıl geçtikten sonra Billy, Ruby’ye “Koş” mesajı atar.

1-Ola ve Lily (Sex Education) (IMDb: 8,3)

sex education 2020 yılının en seksi dizi sahneleri

Otis içine kapanık ve okulda ezik olarak tanımlanan bir çocuktur. Annesi ve babası seks terapisti olan Otis, bu konuda oldukça bilgilidir. Okulun havalı kızı Maeve’in teklifi ile birlikte seks bilgisini okuldaki kişilere satmaya karar verir.

Önerilen Yazı: Az Bilinen Netflix Dizileri

2020 Yılının En Seksi Dizi Sahneleri arasında sizin en sevdiğiniz hangisiydi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın