2020 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmler

black widow

Korona virüs pandemisi nedeniyle bu yıl sinemadan bir hayli uzak kaldık. Ülkeler normalleşme sürecine girmeye başladığında atılan yeni bir adım da sinemaların açılması oldu. Yeni normal döneminde sinemalar arasında bir koltuk boşta kalacak şekilde bilet satılacak. Sinemalar yeniden açıldığında ne izleyeceğinize karar vermek zor olabilir. Biz de sizler için 2020 yılında vizyona girecek en iyi filmler listesini hazırladık.

1- Tenet

tenet

Christopher Nolan’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu büyük bütçeli filmin kadrosu da bir o kadar büyük. John David Washington, Robert Pattinson ve Elizabeth Debicki gibi ünlü isimler rol alacak. Tenet, tüm dünyanın hayatta kalmasını sağlamak için çalışan bir kahraman. Gerçek zamanın ötesinde bir göreve gönderilen Tenet, uluslararası casusluk dünyasına giriyor.

2- Black Widow (Karadul)

black widow

Marvel’ın Yenilmezler ekibinden Scarlett Johansson’ın canlandırdığı Black Widow (Natasha Romanoff), bu kez kendi filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmin IMDB sayfasında Robert Downey Jr.’ın da filmde yer alacağını görüyoruz. Bunun yanında David Harbour ve Florence Pugh gibi isimler karşımıza çıkacak. Eğer süper kahraman filmlerini seviyorsanız 6 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek Black Widow filmini kesinlikle izlemelisiniz.

3- Top Gun 2: Maverick

ton gun 2 maverick

1986 yılında ilk filmi yayınlanan Top Gun, Tom Cruise ve Kelly McGillis’in oynadığı inanılmaz bir filmdi. Serinin devam filmi 2020 yılında karşımıza geliyor. Tom Cruise, ilk filmde olduğu gibi ABD Deniz Kuvvetleri Teğmeni Pete Mitchell olarak sinemalarda olacak.

4- Anne at 13.000 ft

Anne at 13,000 ft

Anne, gökyüzünde paraşütle atladıktan sonra hayatında köklü değişikliklere tanık olur. Bu macerasından sonra hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Gökyüzündeyken duyduğu özgürlük hissi, yeryüzüne indiğinde baskılara dönüşür. Anne hayatında yeni bir sıçrama yapmaya hazırlanır.

5- Sessiz Bir Yer 2 (A Quiet Place Part 2)

A Quiet Place Part 2

2018 yapımı filmin devamı olan bu film, John Krasinski tarafından yönetiliyor. İlk filmde yaşam güvenliği için seslerini kullanmaktan vazgeçen bir aile anlatılıyordu. Devam filminde ise yaşanan saldırıdan kurtulan bireylerin yeni hayatlarının anlatılması bekleniyor.

Önerilen Yazı: En İyi Çocuk Filmleri – Çocuklara uygun filmler

2020 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmler hakkında siz ne düşünüyorsunuz, hangisini izlemeyi düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtin.

 

2 Yorum

Bir Cevap Yazın