2020 Yapımı Vurdulu Kırdılı 5 Film Önerisi

2020 yılında yeterince evlere hapsolduk. Sinemalardan da bir hayli ayrı kaldık. Artık güzel bir şeyler olmasının vakti geldi. Şöyle aksiyon dolu bir film olsa da izlesek dediğinizi duyar gibiyim. İşte 2020 yapımı vurdulu kırdılı 5 film önerisi.

1- Extraction (IMDb Puanı: 6.7)

extraction

Thor rolü ile tanıdığımız Chris Hemsworth’ün başrol olduğu Netflix imzalı Extraction, listemize girmeyi başarıyor. Film, iki uyuşturucu baronunun çatışmasında arada kalan bir çocuğu kurtarması için tutulan bir paralı asker ve onun başından geçen olayları konu ediniyor. Senaryosu basmakalıp olsa da baştan sona bitmek bilmeyen bir aksiyon arıyorsanız bu film tam da size göre.

2- Greyhound (IMDb Puanı: 6.7)

Greyhound

Kuzey Atlantik’te yolculuk eden ticaret gemilerinin güvenliliğinden sorumlu olan bir savaş gemisi kaptanını konu alan bu filmin başrolünü Tom Hanks üstleniyor. Bu zorlu görevde karşısına Alman denizaltıları çıkınca zor kararlar vermek zorunda kalıyor. 1 saat 30 dakika gibi kısa süreye sahip bu film gemiler arası büyük bir aksiyon zevki veriyor.

3- Lost Bullet (IMDb Puanı: 6.3)

Lost Bullet

Fransız yapımı bu film, Extraction gibi Netflix imzalıdır. Filmimiz, oldukça zeki bir araba tamircisinin modifiye ettiği aracıyla harekete geçtiği soygun ve sonrasında yakalanmasını konu ediniyor. Araba tamircisinin bu dahiyane planını beğenen polisler, kendilerine çalışmasını teklif ediyorlar. Teklifi kabul eden araba tamircisi, kendini kirli işler içinde buluyor.

4- The Old Guard (IMDb Puanı: 6.8)

The Old Guard

Netflix yapımı The Old Guard filmi, bir grup paralı askerin başından geçen aksiyon dolu olayları konu ediniyor. Gerek oyuncuların başarısı gerek aksiyon sahnelerinin heyecan vericiliği ile film tam anlamıyla mükemmel. Vurdulu kırdılı film arayanlar için oldukça ideal bir film. Spoiler olmasın ama filmde sizi fantastik olaylar bekliyor.

5- Spenser Kanunları (IMDb Puanı: 6.2)

Spenser Kanunları Vurdulu Kırdılı 5 Film Önerisi

Spenser Kanunları

Amerikan yapımı bu film, bir cinayeti çözmek için birlikte çalışması gereken eski bir polis ve eski bir suçlunun hikayesini anlatıyor. Eski bir polis olan Spenser, Boston’a geri döner ve burada eski bir suçlu olan Hawk ile karşılaşır. Birlikte yaşamaya başlayan ikili, geride bıraktıkları hayattan uzaklaşmak isteseler de suç dolu yaşam yakalarını bırakmaz.

Önerilen Yazı: Birbirinden Güzel 5 Netflix Animasyon Dizisi

2020 Yapımı Vurdulu Kırdılı 5 Film Önerisi listesine eklemek istediğiniz filmler var mı? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın