2020 Ağustos Ayında En Çok İzlenen Netflix İçerikleri

cep herkülü naim süleymanoğlu

Netflix, her geçen gün kullanıcı sayısını ve içeriklerini artırmaya devam ediyor. 2020 Ağustos ayında en çok izlenen Netflix içerikleri sizlerle!

1- Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu (IMDb: 8,5)

cep herkülü naim süleymanoğlu 2020 Ağustos Ayında En Çok İzlenen Netflix İçerikleri

Film, ülkemizin ve dünyanın spor tarihine altın harflerle ismini yazdıran efsane ve rekortman Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikâyesini anlatıyor. İlk dünya rekoruna ulaştığında 15 yaşında olan genç Naim, kariyerinde 7 dünya rekoru, 3 olimpiyat altın madalyası, 6 avrupa şampiyonluğu ve 7 kez de dünya şampiyonluğu bulunduruyor. Naim Süleymanoğlu’nu Hayat Van Eck’in canlandırdığı filmin yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturuyor.

2- The Rain (IMDb: 6,3)

the rain

The Rain Season 2

The Rain, İskandinavya nüfusunun önemli bir kısmını sadece yağmur yoluyla öldüren ölümcül bir virüsten kurtulmaya başarmış Danimarkalı iki kardeşi anlatıyor. Kendilerine yeni bir düzen oluşturmak için kardeşler daha güvenli bir yer için yola koyulurlar. Danimarkalı kardeşler, büyük bir yıkımdan sağ çıkmayı başaran başka kişilerle karşılaşırlar. Genç grup birçok şeyin farkına daha yeni varırlar.

3- Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı (IMDb: 8,0)

blade runner 2049

Blade Runner 2049, serinin ilk filmindeki hikayenin 30 yıl sonrası anlatılmaktadır. LAPD’de görevlendirilen Memur K, toplumu kaosa yöneltecek olan uzun zamandır gizlenen bir sırrı ortaya çıkarır. Bir felakete engel olması için Rick Deckard’ı bulup ondan bazı soruların cevabını almalıdır. Başrollerine Ryan Gosling ve Harrison Ford gibi isimlerin bulunduğu filmde Jared Leto, Robin Wright gibi başarılı aktörlerde yer almaktadır.

4- Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (IMDb: 8,7)

behzat ç

Hayattan bezmiş bir cinayet masası polisi olan Behzat Ç, ekip arkadaşları Akbaba, Hayalet ve Harun ile birlikte Ankara’daki cinayet olaylarını çözmektedirler. Akbaba, cesetin yerini koklayarak bulabilme yeteneğine sahiptir. Hayalet ise yeryüzünde yaşayan tüm canlıların yerini tespit edebilir. Behzat Ç, ekip lideridir, herkes onun sözünü dinler. Harun ise görev adamı ve ekibin komik bir üyesidir. Daha önce BluTV platformunda yayınlanan dizinin ilk sezonu şu anda Netflix’te.

5- Cursed (IMDb: 5,8)

cursed

Annesi öldükten sonra Merlin’i aramaya koyulan Nimue, antik bir kılıcı teslim etmek için bir yolculuğa çıkar. Yol arkadaşı Arthur ile birlikte iş birliği yapar. Nimue karakterini canlandıran isim ise başarılı aktrist Katherine Langford’dur.

Bunlara da göz atabilirsiniz: En Çok İzlenen Hukuk Filmi Önerileri

2020 Ağustos Ayında En Çok İzlenen Netflix İçerikleri arasında en beğendiğiniz hangisi? Yorumlarda belirtin.

1 yorum

Bir Cevap Yazın